Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kontakt karanténba kerültem?

Kontakt karanténba kerültem?

Figyelt kérdés
12.03-án csináltak nekünk gyors tesztet a kórházban mivel ott vagyunk gyakorlaton. Csoporttársamnak pozitív lett nekem negatív. De mivel kontaktban voltunk ezért nekem is kell a 10 nap kontakt karantén 12.04-től. Hívtam a dokim aki azt mondta hogy nem kell több teszt mert 1 tesztem van. Ez így igaz? Én úgy tudom hogy 2 negatív tesztel léphetek be a kórházba további gyakorlatra vagy 21 nap eltelte után. Igazam van? És ilyenkor elég a sima gyors teszt vagy kell a pcr teszt?

2020. dec. 7. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Facebookon lépj be a Covidos voltam, vagyok csoportba, ott biztosan írnak sorstársak.
2020. dec. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én Covid-os voltam még októberben,és csak 1 tesztet csinàltak nekem mikor a háziorvos a koronára gyanakodott,felhívtam az ANTSZ-t hogy étteremben dolgozom+vannak ott idősek is és kell-e 2.teszt... Azt mondta a hölgy,hogy mivel nem egészségügyben illetve nem vagyok rendőr vagy tűzoltó stb... így nem kell a második teszt,ha lekárt a karanténom mehetek Isten hírével,ja és azt is mondták hogy nagyon leterheltek,szerintem ez is közrejátszott abban hogy csak egy tesztet csináltak nekekem.

(Okt.7 óta nem érzek ízeket és szagokat)

2020. dec. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké csak ha úgy nézzük én eü-ben dolgozok, vagyis a gyakorlatom ott töltöm. Nekem ott akkor az egyik ápoló azt mondta hogy 2 negatív teszttel mehetek majd vissza gyakorlatra. De így nehezen hogy a dokim nem akarja a második tesztet.
2020. dec. 8. 13:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Pecsen a klikikan eu dolgozo 2 teszttel mehet vissza csak.
2020. dec. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!