Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Más is van így hidegben?

Mate19900807 kérdése:

Más is van így hidegben?

Figyelt kérdés

Hidegben sokszor úgy érzem mintha összeszorulna a mellkasom,ilyen tompa nyomás érzést érzek, de azt sem mindig, sokszor a nyakamnál is érzem meg néha ilyen szédelgős leszek. Ugyan ez sokszor előfordul közvetlen sportolás után. Elég szorongós vagyok. Nyugalmi pulzusom este 55-65 között van, napközben 70-80. 90 felett már idegesség érzésem van.

Következő vizsgálatokon voltam: EKG, Szív uh, Terheléses ekg,labor, minden negatív, UH-szerint mitralis insuffom és tricuspidalis insuffom van, jelzett és I.fokú.

Terheléses vizsgálatot 180-as pulzusig csináltam, nem találtak semmit.

Szóval mi lehet ez?



2020. dec. 10. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább ilyen idegi dolog lehet. Hiszen minden vizsgálatod tökéletes. Ne aggódj ezen, ez nem súlyos. Hidegben összehúzódik az ér, én is szoktam ilyet érezni.
2020. dec. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És a sport utáni gyengeség/szédelgés? Nem lehet koszorúér? 30 vagyok
2020. dec. 10. 15:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Fiatal is vagy, meg teljesen ki vagy vizsgálva semmi baja a szívednek. Azt egyből látták volna.
2020. dec. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A terheléses 1 éve volt az kimutatta volna? Előtte utána is voltak ilyen panaszai, csak mostanaban erősebb
2020. dec. 10. 15:54
 5/8 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Szedjèl B Vitamin Forte komplexumot, hogy megerösödjenek az idegeid! Legyen otthon, mindig Baldrián tabletta, a Dm boltokban lehet kapni, gyógynövènyes nyugtatószer. Citromfû teát is ajánlom, mert jó idegerösitô ès enyhèn nyugtató, ezèrt estènkèn elkortyolgathatnál egy csèszével. Minden jót!
2020. dec. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyan így érzem magam pár napja.. Most is nyomást érzek és néha fáj is a mellkasom.. A pulzusom is szórakozik.. 🙄
2020. dec. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nálad történt ezirányú kivizsgálás?
2020. dec. 19. 21:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, idén sikerült megjárnom 2x a sürgősségit,egész estés szív monitorozás, vérvétel, 1 mellkas ct (kontrasztanyagos) 4 mellkas röntgen, 3 EKG, vérnyomás ellenőrzés háziorvosnál. Röviden ennyit eddig az évemről 😅 és nem vagyok idős 🧓 N/28
2020. dec. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!