Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van olyan ember akit hiv...

Van olyan ember akit hiv fertőzés ellen kezelnek vagy aid-s ellen???

Figyelt kérdés
olyan emberekre vagyok kiváncsi akik aids ellen kezelnek például növekedési hormonnal vagy más egyébbel????
2020. dec. 14. 17:22
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
igen szerezni biztos lehet de nagyon nagyon nehéz de biztosan van mód akár bejutni ahol tárolják és elhozni vagy tisztességes esetben belerakni borítoba pénzt odajuttatni orvosnak biztosan belehet szerezni és nagyon nagy hatása van traumákra a pszihologiára jó k=ozérzetre akkor sportra diétára fogyaszt is csupa jó ?? MIért nem játékszer miért írod ezt???
2020. dec. 14. 23:48
 12/31 anonim ***** válasza:

Lehet tévedek, de úgy gondolom a 10-es válaszoló egészségügyi dolgozó. Én is, tehát tudjuk miről beszélünk Neked.

A külsőleg bevitt STH káros hatásai: hordóhas, növekszik a rákos elváltozás kockázata, pre-diabétesz(cukorbetegséget megelőző állapot), homlok- és arc deformitásai.

Tehát felesleges kg-ok nélkül jókat tudsz majd szexelni, viszont minden kórság elér amit felsoroltam.

2020. dec. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Ezt legálisan a szakorvos zsebébe csúsztatott pénzzel sem fogsz tudni szerezni.
2020. dec. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
miért ne tundék?? ezt eddig nem értem ??? csomó ember szedett biztosan lehet szerezni és fogok is mert csupa jó hatásai vannak például engem értek traumák segítt feldolgozni plusz pszihologiai problémákat is megold megflelő étellel és vízfogyasztással edzés tesmozgás egy csodaszer?? valkinek valami negatív vélemény??? Cigaretta nem okoz rákot vagy a sok sztresz ami éri embert minden ember felesegesen hajt k=ozben lemarad az élvezetekről??? Nincs igazam??
2020. dec. 15. 00:17
 15/31 A kérdező kommentje:
https://www.youtube.com/watch?v=bhriTHx2n3o ilyenre lenne szügségem csak árat mondj és megveszem??? mennyibe kerülne??
2020. dec. 15. 00:27
 16/31 anonim ***** válasza:

10es vagyok es nem vagyok eü-s, csupan jól informalt.



Fogd fel kerdezo, legálisan nem fogsz tudni ilyet szerezni. Nyilvan illegalisan igen, de nem konnyu, megfelelo kapcsolatok kellenek hozza.


Egyebkent a bajaidra vannak mas gyogyszerek amik olcsobbak es erre valok. A növekedési hormont meg mindig nem alvasra es traumakra adjak..

2020. dec. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
de traumára is megfelelő elhiszem akkor illegálisan jutok hozzá !!! az baj??
2020. dec. 15. 13:38
 18/31 anonim ***** válasza:

Latom nem erted. Ha fizikai trauma ert akkor arra a fajdalomcsillapitas a megfelelo. Ha mentalis trauma, akkor arra szorongasgatlok, nyugtatok, antidepresszánsok valok.


A novekedesi hormon teljesen mas betegsegekre valo. Te ilyet az orvosnak nem fogsz tudni prezentálni igy o nem fogja felirni.


Illegalisan meg nehez beszerezni.



Felfogtad?

2020. dec. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
de akkor is befogom szerezni !!!!
2020. dec. 15. 15:02
 20/31 A kérdező kommentje:
te meg azt nem fogod fel hogy az antidepresszánsok és hozzá hasonló társai csak pénz van belle még jobban tönkretesznek!!! az orvosok zsebe pedig csak dagad !!
2020. dec. 15. 15:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!