Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hol kezelnek ki engem is meg...

Hol kezelnek ki engem is meg a barátomat is? Van valhol megoldás?

Figyelt kérdés

kb 2 éve együtt járok a barátommal. Azóta 3 hónaponta kijön vmi fertőzés én elmegyek a nőgyógyászhoz és kikezeltetem ha már elviselhetetlenül szúr, éget és viszket alul. Borzaszto kellemetlen és már szexelni sincs kedvem.

Ha barátom úgyanezt hasonlót érzi (ő mindig enyhébbet) akkor ráken vmi kenőcsöt és kész.

Valószínleg egymásnak adogatjuk át ezt a dolgot.

Sem a nőgyógyász sem az urulógus nem segít abban, hogy normálisan ki legyünk kezelve.

Most felírtak nekem antibiotikumos kúpot de minek csináljam végig, ha visszakapom ?!

Hol csinálnak mindkettőnknek normális labort, ahol összenézik a két eredményt

Barátomnak még labort se készítettek hiába kérte.



#fertőzés-nőgyógyász
2016. szept. 15. 13:07
 1/5 A kérdező kommentje:
én már annyi mindent probáltam :( megelőzésre is . Minden természetes dolgot összevásároltam , figyelek a higéniára is
2016. szept. 15. 13:09
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a bőrgondozóba kell menni,együtt mindkettőtöknek és akkor párhuzamosan kezelnek titeket,hogy ne alakuljon ki a ping-pong fertőzés.
2016. szept. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy, Mária utcai STD-centrum, nagyon profik, és automatikusan kezelik a partnert is.
2016. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen,két dolog segített: a fogamzásgátló szedése óta nehezebben kapok el mindenfélét (szinte nem is. Nem tudom a gyógyszer hatása-e)

Aztán az étrend is segített. Kevesebb élesztővel készült dolgot és cukrot eszek, állítólag a fehér folyás okozója a gomba, az pedig köztudottan ezek segítségével szaporodik.

Meg ha jól emlékszem amikor nem szedtem gyógyszert, kaptam is egy 3 szuris védőoltás szerű dolgot. Sajnos a nevére nem emlékszem, csak arra,hogy drága volt. De működött!

2016. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: HPV elleni védőoltást kaptál?
2016. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!