Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit egyek, ha Covidos vagyok...

Mit egyek, ha Covidos vagyok éa nagyon gyenge/beteg?

Figyelt kérdés

Húsundorom lett, de durván. Még soha nem volt ilyen, terhesség alatt sem.

Igazság szerint Semmit nem tudok lenyelni, csak az édeset..

Viszont ez így nem lesz jó...


Nem tudom megenni a szalámit, a sajtos stanglit, csak a mézeskalács meg a banán csúszik le...


Az a baj, hogy egyre gyengébb vagyok. A tünetekkel egy napon meg is jött a menzeszem, ilyen erős még sosem volt... Valószínűleg ez is legyengít. Valamint folyamatosan lázas vagyok.


Mit egyek, hogy bírjam magam? Itt a 4.5 éves lányom, muszáj bírni a tempót... Amellett főzni kell, mosni kell...


2020. dec. 15. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Levesek sem mennek? Jó tartalmas levesek jót tennének, és ehetsz pl.:sütőtököt, az vitaminbomba, krémleveseket ehetsz édesen tejszínnel, csinálj turmixokat.
2020. dec. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Holnap főzök egy jó húslevest, és meglátjuk. De a hús nem fog elfogyni, előre látom..


Mondjuk ma fel se nagyon keltem...

2020. dec. 15. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást!!
2020. dec. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azóta minden ok? Kórházba ugye nem kerültél?
2021. dec. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Bevitt a mentő, de hazaküldtek. 1.5 hónapig kb csak feküdtem, ültem az ágyon.

Nagyon nehezen jöttem helyre. 10 napig voltam folyamatosan lázas.

Ez volt december-januárban.

Márciusban kezdtem nagyon fulladni. Onnantól folyamatos röntgenek és vérvételek.... Asztmásnak lettem nyilvánítva.


38 éves vagyok, nem dohányzom, nem iszom.. És mégis legyűrt. Azóta a márciusban szedett Medrol felborította a hormonháztartásomat. Extra erős vérzésem is volt már, és híztam 10kg-t.

Igazság szerint úgy általánosan rosszabb lett az egészségi állapotom.


Viszont most csináltattam védettségi igazolványt. Még mindig, 1 év után is sok antitestem van. Legalább ennyi.

2021. dec. 31. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Az komoly, de legalább már jobban vagy. Mennyi az antitested, ha nem titok? :)

B.u.é.k

2021. dec. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
315
2021. dec. 31. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!