Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez valami mentális betegség...

Ez valami mentális betegség lehet?

Figyelt kérdés

Minden nap megismétlem ugyan azokat a dolgokat, és ha nem teszem meg késztetést érzek, hogy megtegyem.

Pl. facet végig görgetni napi 100-szor, részvényekkel is kereskedem néha, azoknak az árfolyamát naponta 100-szor megnézem. Egész nap telefon van a kezemben és ugyan azokat a dolgokat ismétlem újra meg újra és ez megnyugtat.


2020. dec. 20. 13:05
 1/4 anonim válasza:
0%

"Minden nap megismétlem ugyan azokat a dolgokat"


ezzel kb mindenki így van, én is iszom eszem xarok


"facet végig görgetni napi 100-szor"


szerintem némely csaj 1000-szer


"részvényekkel is kereskedem néha, azoknak az árfolyamát naponta 100-szor megnézem."


végülis nem árt


Szal lehet kényszerbetegség de egyáltalán nem biztos :D

2020. dec. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

gyk-ra ma kb 200.jára lépek be :))


én is valami olyasmire gyanakszom. Fiatalkoromban volt olyan, hogy dolgozatot írtunk és én a falat néztem, aztán mire eszméltem eltelt az óra és már be kellett adni, üresen adtam be.

2020. dec. 20. 13:20
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, lehet van ennek pontos kifejezése. Ez a napi rutinod.

Mindenkinek van napi rutinja.

Ezzel nincs különösebben probléma azzal már igen ha ez kihat a kapcsolataidra. Mondjuk ha előbbre helyezed ezeket a tevékenységeket. És ha nem foglalkozol magaddal se mással.

Úgy értem ha valakinek van kapcsolata az a kényszerességgel tönkre tudja tenni a kapcsolatot. Egy idő után.

Ha csak erre szánsz időt másra nem,, lehetnek ezzel problémáid.

2020. dec. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Unatkozol.
2020. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!