Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagy mennyiségű alkoholtól...

Nagy mennyiségű alkoholtól volt már vаlаkinek gyomorvérzése?

Figyelt kérdés
Elég nagy hülyeség volt a tegnapi este. Megittam fél liter vodkát, szénsavas vízzel bekeverve, jó sok citromlével kb. 5 óra alatt. Elaludtam éjfél után, majd valamikor 4 körül keltem, hánytam. Utána ittam vizet és bevettem egy ibustart, azt is kihánytam, véres volt nagyon. Utána ittam egy kis kólát, ami nagyon jól esett, de biuzos nem tett jót, meg rá vizet, üldögéltem, de ahogy lefeküdtem az is kijött. Közben kétszer el kellett mennem wc-re, a székletem híg volt és sárgás színű, de ilyen már volt amikor sokat ittam. Viszont még sosem hánytam vért, reggel 8-ig szenvedtem, akkor ettem zabkását ami bent is maradt, aludtam pár órát. Majd ettem megint zabkását, meg most vacsorára is azt ettem. Érzem hogy ég a gyomrom felső része kicsit, elég kellemetlen. Járt már ilyen szarul valaki?
2020. dec. 20. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm úgy halt meg.

Egyszer csak elkezdett vérezni és elvérzett.

Mire kiért a mentő, halott volt.

Alkoholtól volt.

2020. dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom különben, mennyit ivott és mit.
2020. dec. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Életben vagyok még, de még fáj a gyomrom, bár már jobb. Amikor eszek, akkor ég kicsit. Jó nagy marha voltam, de a fene se gondolta volna hogy ez lesz.
2020. dec. 21. 21:41
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát nem ártana felhívni a 104-et, ott a diszpécser tud segíteni. Vagy a háziorvosi ügyelet.

Vodka PH-ja 4 körül van, igyál vizet, az 7 fölött van, az nem segít?

Szódabikarbóna?

2020. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Fene se gondolta volna?

Sose hallottad még, hogy az alkohol káros az egészségre?

Hány éves vagy?

2020. dec. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor azonnal nem volt nálam savmegkötő, szódabikarbónára is gondoltam mert az segített már. Ettem kásákat, meg citromfűteát ittam, mézet is ettem. Volt már hogy megittam régebben 8 sört, attól semmi bajom nem volt, de már nem bírja a szervezetem. A szénsav-citromlé-tömény kombináció lehetett a probléma. 26 vagyok.
2020. dec. 21. 21:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdeztem, hogy ennyire meglepődtél, pedig mindenki tudja, hogy az alkohol káros. Nem tudom, mit gondoltál, csak téged nem fog, mert te vagy a golyóálló superman?:)
2020. dec. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Eddig sokkal jobban bírtam, de mostanában nem gyakran ittam egyrészt, másrészt a májammal lehet valami probléma.
2020. dec. 21. 21:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor menj el orvoshoz, kelleni fog vérkép.
2020. dec. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
El fogok menni, csak kell egy új háziorvost keresnem.
2020. dec. 21. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!