Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covidos voltam. 25 napra rá...

Covidos voltam. 25 napra rá lett negatív tesztem. 27napra megint pozitív a teszt. Hogy lehet pozitív újra?

Figyelt kérdés

#koronavírus #Pcr teszr
2020. dec. 21. 12:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Ez orosz rulett. Ha kevés a fertőzött egy nap akkor muszáj még többet gyártani
2020. dec. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Ez többtényezős.

Pl.

1. A tesztek nem mindig és teljesen megbízhatóak.

2. Lehet, amikor negítav lett a teszted, akkor éppen nem termelt annyi ellenanyagot a szervezet, hogy kimutatta volna a "betegséet", aztán a következő teszteléskor már volt mérhető, kimutatható mennyiség.

3. Amikor pozitív lett a teszted (bármikor), voltak tüneteid is vagy "csak" a teszt mutatott pozitiv eredményt?

2020. dec. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
44%
A negatív teszt az olyan 50-60%-os, azaz elég magas a fals negatív teszt aránya (fals negatív: a vírus benned van, de a teszt valamiért ezt nem mutatja ki - például mert alacsony a vírusszám, hibás a mintavétel, rosszul kezelték az adott mintát, sok oka lehet). A pozitív az viszont 99% fölötti bizonyosságot jelent, nagyon kevés a fals pozitív teszt (fals pozitív: nincs benned a vírus, de a teszt mégis kimutatja - igazából akkor lehet ilyen, ha a minta szennyeződik).
2020. dec. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Nekem volt olyan, hogy a PCR tesztem pozitív lett, de nem voltam minta vételén soha xd kemények a magyarok xd
2020. dec. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
#3: Amikor a kóla vagy az avokádó tesztje pozitív, az is?
2020. dec. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#2 amikor beteg lettem tesztelték és pozitív lett a teszt volt tünetem. Rá 5 napra minden elmúlt. Rá 20 napra sincs tünetem. S most se mikor újra pozitív
2020. dec. 21. 13:23
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

Úgy tűnik, hogy itt még mindig sokan rosszul tudják.

A válasz:

A tesztek a vírus jelenlétét mutatják ki. (Ha kimutatják.)

A teszt nem tud különbséget tenni, hogy még élő, fertőző vírus van-e a szervezetedben, avagy már elpusztult.

A teszt csak a vírus jelenlétét mutatja ki.

(Azt is megbízhatatlanul.)

2020. dec. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%

Ha egy szimpla megfázás, vagy egyéb vírus van a szervezetedben a teszt az pozitív lesz.

Szerintem meg az egész vírus kamu, pénzmosás.

Miért kell fizetni a teszteket?

Egy olyan országból jöttem haza ahonnan karanténba kellett volna legyek 2 hétig itthon, a sofőr meg mondta hogy ha mégis tesztelnek, van pénz teszt negatív, nincs pénz pozitív. És még sok ilyet tudnak mondani.

2020. dec. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Olyan kíváncsi vagyok minden olyan hozzá szóló arcára akik itt kamuznak mikor a tükör előtt állnak s rá döbbenek hogy na bumm akkor mégse kamu.

Mint én anno..

2020. dec. 28. 10:16
 10/14 anonim ***** válasza:

tegnap 08:41


Miért nem maradtál ott tovább mosogatni ennyi ésszel?!

2020. dec. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!