Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Masnak is volt olyan, hogy a...

Masnak is volt olyan, hogy a rokona halalanak az okat, koronavirusra fogtak, ez all a papiron, holott nem ezert halt meg? Miert? Tenyleg igy novelik a statisztikat?

Figyelt kérdés

En ‘hiszek’ a virusban egyebkent, betartok minden intezkedest, elovigyazatos vagyok, nem haborgok mindenert stb.

Hallottam mar ilyet, mint a kerdesem, de eddig nem hittem el.


2020. dec. 23. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Cecília hivatalosan is megmondta, ha valakiben találtak vírust, akár még tavasszal, akkor az az illető koronában halt meg. Slusszpassz
2020. dec. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Nektek mennyit ajánlottak,ha ráírhatják, hogy korona?

Kettő ilyen ismerőst tudok.

Idős hozzátartozó végelgyengülésben otthon hunyt el.Az egyik 80 a másik kicsit több mint90 éves volt.

És egy harmadik aki rákban.

Minden teszt nélkül covid.

Kérték a hozzátartózót engedje ráírni.

Csak erről még nem sokan beszélnek.

2020. dec. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Én a fordítottjára láttam példát.

Nem végeztek tesztet, ezért nem covid lett a halálok, pedig pont akkor kapta el amikor tetőzött a járvány és pont azokkal a tünetekkel.


Az viszont igaz, hogy akinél kimutatják és közben meghal, az belekerül a napi statisztikába. Nem lehet megmondani, hogy 20%ban x volt az ok, 40%ban y volt az ok, 50%ban z volt.. Szóval ez van, valahogy számolni kell.

2020. dec. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2-es

Tavoli rokonrol van szo, de kizart, hogy penzt fogadtak el erte! Bar a kerdesem nem ez volt, ennek igazabol nincs hozza koze, bar en is hallottam mar ilyet, hogy penzt ajanlottak erte, ha belemegy a rokonsag, hogy virusban halt meg az illeto.


3

Ez is erdekes forditva.

2020. dec. 23. 18:16
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Nem halt még meg közvetlen rokonom, így tényleg csak kérdezem:

Mi az, hogy a hozzátartozót megkérdezik, mit írjanak a papírra? Nem az orvos dönti el (elvileg nyilván szakmai alapon)? Vagy népszavazás kérdése a dolog?

2020. dec. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5

Nem tudom. En is csak hallottam ilyenrol!

2020. dec. 25. 00:24
 7/11 anonim ***** válasza:
Rossz helyről tájékozódsz, ha ilyet hallottál onnan.
2020. dec. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazabol, ha a rokonom papirjan szerepelhet a virus okozta halal, en siman elhiszem ezt is.:)
2020. dec. 25. 00:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Elég baj, ha ilyen alaptalan hülyeségeket elhiszel.
2020. dec. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Te biztos nagyon okos vagy, azert nem a kerdesre valaszolsz, csak kotekszel!😀
2020. dec. 25. 01:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!