Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Medrol gyógyszert megéri...

Medrol gyógyszert megéri elkezdeni szedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Orr nyálka hártya gyulladásra irt fel az orvos medrol-t. Utána néztem a lehetséges mellékhatásoknak és nem vagyok biztos benne hogy el kezdjem e szedni. Vannak valakinek tapasztalatai ezzel kapcsolatban?

2020. dec. 24. 01:39
 1/5 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Akkor nem ajánlatos beszedni a Medrol-t, ha allergiás a methylpredisolonère vagy egyèbb összetevôjère. Az allergiás reakció bôrkiûtèst vagy bôr kivörösödèst, ajakduzzanatot vagy légszomjat okozhat. Azonkivûl ha valamely belsô szervet èrintô gombafertôzès áll fônt, de sorolhatnám mèg tovább....cukorbetegsèg, sziv és èrrendszeri problèmák, magas vèrnyomás...stb Rengeteg mellèkhatása van!
2020. dec. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Medrol az orrnyálkahártyára? Gégész adta? Ha nem akkor ne szedd be, menj gégészhez, ezt mással is lehet kezelni. Azért a medrol erre gáz.
2020. dec. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló. Igen a gégészeten adták, én is furcsálltam ezért kérdezem. Nem vagyok biztos benne hogy jót tenne.
2020. dec. 24. 23:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha rövid ideig szeded kis adagban, akkor nem vészes. Egyébként egy szörnyű gyógyszer, én már több mint 3 éve szedem, mert nem nagyon van más alternatíva az autoimmun betegségemre.
2021. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2021. jan. 18. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!