Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez miért lehet??

Ez miért lehet??

Figyelt kérdés
Jobboldalon a fülemnél (legtetején) reggel vagy este szokott hát hogy is mondjam "ropogni" a fejem. 1/2 naponta mikor hogy valamikor mondanak nekem valamit hogy csináljak vagy hozzak de elfelejtem és azt csinálom inkább amit én gondoltam ki. Agydaganat lehet vagy agyrák? Nem fáj a fejem amikor hallom hogy ropog de nem is mozdítom a fejem amikor ropog. Magától csinálja ahogy mondtam reggel vagy másnap este és tapintásra elég nagy a fejem. Vagy nem tudom. Ha ránehézkedek a kezemre hamarabb zsibbad. Fáradékony is vagyok. Ezeket kb 4-5hete vettem észre. És mintha a fej csontjaim is kintébb lennének tapintásra { hátul vízszintesen és oldalt mintha kemény csont lenne vagy az csont? } De az is lehet hogy akkor érzem ezt a ropogást amikor fáradt vagyok. 10-15 perce ropogot a fejem amikor ezt írom.

2020. dec. 24. 08:20
 1/1 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! A ropogóhang amit hallasz a fûled felsô rèszèben arra hivja fel a figyelmet, hogy rossz a fûlkûrt mûködèsed, meg kellene próbálnod orrcseppet használni lefekvès elôtt. Tôbbfèle is kapható recept nèlkûl! Ha agydaganatod lenne, az kihat a látásra, sok esetben kettôslátást produkál.
2020. dec. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!