Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi haláleset lesz majd...

Mennyi haláleset lesz majd köszönhető a felelőtlen karácsonyi családi összejöveteleknek köszönhetően?

Figyelt kérdés
Mi idén kihagyjuk a rokoni látogatásokat. Csak szűk körben, 4en ünneplünk.

2020. dec. 24. 15:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
Okos.
2020. dec. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%
remélem, az oltásra már regisztráltatok.
2020. dec. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Nem több, mint eddig. Csak a hiszti nagy.
2020. dec. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%

#3: Nézd meg az előző évek halálozási adatait, meg az ideit!

Egyik ismerősöm férjét karácsony után fogják temetni. Na, neki mondd meg, hogy csak hiszti...

2020. dec. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%
Biztos kevesebb, mint az oltás mellékhatásainak, a gazdasági válságnak, az egészségügy kizsigerelésének, a növekvő élelmiszer áraknak, a bezártság miatti frusztrációnak.
2020. dec. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
42%
Kevesebb, mint amennyi idős ember belehal abba, hogy még Karácsonykor sem láthatja a családját.
2020. dec. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
Nem a családi összejöveteleken fog a legjobban terjedni. Persze, ez is hozzájárul, de az, hogy hónapok óta mindenki bármerre mászkálhat, jóval több halálesetért lesz felelős. Az, hogy a munkahelyek 99%-án helyszíni munkavégzés van, még az adminisztratív munkakörökben is, vagy az, hogy az iskolákat is csak részlegesen, és csak akkor zárták be, amikor már napi 100 felett volt az áldozatok száma, vagy az, hogy a reggeli buszok ("járatsűtítés", persze...) tele vannak, állóhely is alig van, és az utasok negyede a tokáján hordja a maszkot, na meg persze, hogy nyáron boldog-boldogtalan elkalandozott a legfertőzöttebb horvát és olasz területekre, ezek okozzák igazán azt, hogy most napi 100+ embernek megpecsételődött a sorsa.
2020. dec. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%
Én úgy gondolom, hogy többen lesznek betegek, mert ilyenkor sokan végiglátogatják a rokonságot. Sok embernél a rokonság szét van szórva az egész országban, sokat kell utazni, illetve mindenki különböző munkahelyeken dolgozik (pl. iskolákban, gyárakban) ahol nem home office volt. A kisgyerekek pedig továbbra is jártak óvodába, iskolába, ha jól tudom. Nem azt mondom, hogy az a jó megoldás, ha mindent korlátoznak, mert szeretném én is megint normálisan élni az életem, de azért elbagatellizálni sem kellene. Nem tudom, hogy a számok tekintetében (amiknek a hitelességük amúgyis kérdéses) lesz-e kiugró változás, de sajnos az is biztos, hogy lesznek olyan családok, akik a karácsonyi összejöveteleken betegednek meg.
2020. dec. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%
Nem lesz több a fertőzött. A maszkbetegség nem fertőző. Most is azért emelkedik a fertőzöttek száma, mert többet teszteltek.
2020. dec. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ami így sem keves sajnos. Bar az sokat elmond szerintem, hogy az utobbi napokban ilyen alacsony a fertozott szam, szoval biztos van benne kozmetikazas. Halalozasok szama viszont ma is magas volt.
2020. dec. 24. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!