Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jobb és bal borda alatti...

Jobb és bal borda alatti fájdalom?

Figyelt kérdés
Sziasztok a problémam az hogy egy ideje fáj jobb és ball odalon is a bordám alatt illetve ez a hátamba is kisugárzik. Mi lehet? Orvosnál tobszor voltam a vérképem jó ill. Uh-ra várok. Nagyon félek hogy komoly baj van, mert még fiatal vagyok.

2020. dec. 24. 16:20
1 2
 1/11 anonim válasza:

Ugyanez a problémám nekem is, egyszer előjön egyszer elmúlik, én epekőre gyanakszom,nekem görcsölni is szokott.

Mióta fáj?

2020. dec. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló én is epére gyanakodtam. Évek óta nekem is hol visszajön hol elmúlik. Az utóbbi két hónapban erősödött fel ill most 1 hete kezdett bal oldalon is fájni. Van időpontom Uh-ra de messze van még,és nem hiszem hogy bírom addig. Neked is elviselhetetlen?
2020. dec. 24. 16:59
 3/11 anonim válasza:

Lassan én is így vagyok vele, legalábbis most nagyon görcsöl az alhasam illetve derekam , és nekem is már nyár óta ,hol elmúlik,hol visszajön.

Kitartást neked kérdező! Mikorra kaptál időpontot uh- ra ?

És hány éves vagy, ha szabad megkérdeznem?

2020. dec. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Frbruárra és 20 vagyok. Az a baj hogy simán lehet más baj is sajnos. Csak mivel l ünnep van sehova nem lehet nagyon menni.
2020. dec. 24. 19:23
 5/11 anonim válasza:

Én is 20 vagyok :D

Magándokiba nem gondolkodtál?

2020. dec. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De igen, viszont csak az ünnepek után tudok.
2020. dec. 25. 11:13
 7/11 anonim válasza:

Amúgy most olvastam utána, a tünetek alapjàn koronavírus is lehet, mert volt akinek pont ez a hàt ès bordák alatti fájdalom volt a tünete.

Na mindegy Kellemes Ünnepeket kérdező :)

Jobbulást nekünk,ha minden jó én is két ünnep közt megyek magánorvoshoz.

2020. dec. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Neked is mind a két bordádnál fáj vagy csak az egyiknél? Milyen jellegű? Illetve a hasad néha nem szúr be.? Az a baj nállam hogy stresszelek még jobban rontja a helyzetett.

Neked is kellemes ünnepeket, én hétfőn hívom fel a magán orvost.

2020. dec. 25. 14:11
 9/11 anonim válasza:

Mind a 2 fáj, néha nekem is így becsipődik, de nekem mellé görcsöl az egész derekam, hol felerősödik,hol kevésbé fáj.

Neked nem szokott görcsölni a hasad ?

2020. dec. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De néha. De leginkább most két oldali borda alatti fájdalmam van illetve teltség érzet, fáj a hátam is. Alig várom hogy elmehessek az orvoshoz.
2020. dec. 25. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!