Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megfáztam vagy koronavírusos...

Megfáztam vagy koronavírusos vagyok?

Figyelt kérdés

Múlt hét pénteken a mozgóhúsbolthoz mentem ki az utcánkba, ahol várakoznom kellett kb. 10 percet és nagyon fáztam, lehetségesnek tartom, hogy ott fáztam meg, de fogalmam sincs..

Tünetek szombaton kezdődtek, eldugult az orrom és kapart a torkom keddig és ez idő alatt többször is fájt a fejem. A mai nap észrevettem, hogy elment a szaglásom, hiába szagoltam a parfümöt vagy az ecetet, semmi illatot nem érzek. És anyukámnak is ugyanez a tünetek állnak fent jelenleg.

Mivel jelenleg ünnepek vannak, most nem tudok orvoshoz menni. Mit tegyek/tegyünk?



2020. dec. 25. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem csak bebeszéled a szaglás hiányát akkor lehet az lesz. Jobbulást!
2020. dec. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%

Jesszus meg fogsz halni !!!!

Ha csak nem adatod be a ótást😂😂😂

2020. dec. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
13%

Ha be van dugulva az orrod, nem csoda, ha nem érzel szagokat.

Nem biztos, hogy az vagy.

2020. dec. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%
Ha minimum 15 percig zárt térben idegen, potenciális covid beteggel nem voltál egy légtérben, vagy zárt térben kedves ismerőst nem pusziltál ölelgettél, akkor ez sima nátha lesz, és c vitamindús gyümölcs, vagy neocitrán, coldrex rendbe is tesz. Jobbulást és áldott Békés Karácsonyt kívánok.
2020. dec. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Ezt nem tudjuk innen megmondani, de szerintem kovid. A szaglas teljes elvesztese nem jellemzo a nathara.
2020. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Semmilyen illatot nem érzek, jelenleg nincs bedugulva az orrom, csak ki van száradva. Egy nagyon erős parfüm illatát nem éreztem, ez azért nagyon meglepett... Ráadásul tegnap rengeteg idős emberrel találkoztam egy légtérben.


Nagyon-nagyon remélem, hogy csak megfáztam még pénteken (pulóverben a két fokban mászkáltam az utcán, majdnem megfagytam.), nincs humorom karanténnal kezdeni a 2021-et.

Úgyhogy valószínűleg az lesz, hogy nem tudatom az emberekkel a tüneteimet, még mielőtt túlspilázzák a dolgot. Ebben az évben már úgyse fogok menni dolgozni.

2020. dec. 25. 22:09
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Jol tetted az idosekkel talalkozast, javul majd a tarsadalombiztositas merlege. Nem kell majd annyi nyugdijat fizetni.
2020. dec. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szívós rokonaim vannak, nem fognak meghalni, különben sincsen alapbetegségük. Nem tudhatod, hogy valóban vírusos vagyok-e, én biztosnak gondolom, hogy csak megfáztam és emiatt ment el a szaglásom.
2020. dec. 25. 22:26
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyszer biztos meghalnak, de nem a koronában. Így értettem.
2020. dec. 25. 22:26
 10/14 anonim ***** válasza:
22%
Ja, jó falusi szokás szerint egy szál semmiben kell kifutni a 3 fokba, aztán úgy várakozni meg válogatni.
2020. dec. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!