Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covidos vagyok, gyógyulásomkor...

Covidos vagyok, gyógyulásomkor visszafertőzhetem magam, például a lakásban található berendezési tárgyon, használati dolgon stb.-n található vírusok miatt, amelyek miattam kerültek oda?

Figyelt kérdés
Lefertőtleníteni mindent nem lehet.

2020. dec. 26. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Nemtudod 2x elkapni ilyen gyorsan🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️
2020. dec. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Nem valószínű, mivel a szervezeted ellenanyagot termel. S vírus sem fertőz csak 2-3 napig állítólag. Ettől függetlenül érdemes lefertőtleníteni bizonyos dolgokat, mint a kilincsek, villanykapcsolók, tv távirányító, kávéfőző stb, és lecserélni majd a fogkeféd.


Jobbulást!

2020. dec. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Fertőtleníteni a kórházakban kell. Otthon minek, azért vagy beteg mert magadat mérgezed.
2020. dec. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Azért kell otthon fertőtleníteni, mert ha nem egyedül élsz mást is lefertőzhetsz. Gondolom takarítani csak szoktál. Amikor felmosol pl domestosos vízzel akkor is fertőtlenítesz. Semeddig sem tart venni egy domestosos kendőt és napi 1x áttörölni vele a kilincset legalább. Nem csak a korona végett. A bejárati ajtón is mennyi más baktérium lehet már. Simán össze lehet szedni bármilyen bakteriális fertőzést is.
2020. dec. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!