Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet trombózis? Fáj a...

Anneee25 kérdése:

Lehet trombózis? Fáj a combom és a vádlim. Folyamatos, sugárzó,tompa,fájdalom. Tegnap este is fájt (előtteis 1-2*).Nem piros, nem duzzadt, nem nagyobb. Sétáltam vele 1,5 km-t,! lépcsőztem a 2.ra. Nem akadályoz,lábfej hatrafeszítése se fáj jobban.

Figyelt kérdés
Trombózis láb comb vádli

2020. dec. 27. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az elmondottak alapján nem hiszem, hogy a trombózis lenne az elsődleges, ami szóba jöhetne. Van esetleg trombózisra hajlamod? Szedsz hormon alapú fogamzásgátlót? Volt mostanában műtéted? Megütötted a lábad az elmúlt napokban? Hogyha az előbb feltett kérdésekre a válaszod nem, akkor nagy valószínűséggel ez nem trombózis lesz. Valószínűleg csak megerőltetted, esetleg meghúztad lépcsőzés közben. Próbáld meg pihentetni, enyhén felpolcolni az éjjelre.

Hogyha továbbra sem múlik, csak rosszabbodik, keresd fel a háziorvosod!

Amennyiben nehézlégzés, hányinger, hányás, erős szédülés lépne fel, azonnal menj kórházba!

2020. dec. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2-3 napja a combom fájt hátul, mintha becsípődött volna, és zsibbadtak a lábujjaim. Már elmúlt, nem tudom mi okozhatta.


Van, aki szerint a koronavírus is tud ilyet okozni.

2020. dec. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!