Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi az esélye,hogy el...

Nala23 kérdése:

Mennyi az esélye,hogy el kaptam a koronavírust?

Figyelt kérdés

Egy hete reggel be lázasodtam. Vettem be gyógyszert a láz el is múlt.De a pulzusom eléggé felszaladt(160).Ki jött a mentő csináltak tesztet negatív lett. Be vittek a kórházba az elkülönítő részre tettek mivel reggel lázam volt,ott vizsgáltak. 1órát töltöttem a szobába.

Egy szobával arrébb koronavírusos beteget látták el. 2órát ültem az elkülönítő rész folyosólyán.

Tegnap óta fáj a mellkasom,be van gyulladva a mandulám,az orrom el dugult,néha köhögök.



#koronavírus #El kaphattam a koronavírust? #Egy helyen koronás beteggel #Mennyi az esélye hogy el kaptam?
2020. dec. 29. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem elég sok. én át estem rajta, nekem is így kezdődött. egyél az előírt (ne több) mennyiségű d vitamint, és használd a karantént pihenésre. nekem segített. a kollégáim akik nem szedték hónapokra voltak betegek.. életkor különbség nem sok volt (41 vagyok/N)
2020. dec. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van esély rá, én sehol nem voltam maszk nélkül két hónapja, mégis elkaptam valahogy...
2020. dec. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!