Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minden idős, aki bekerül a...

Minden idős, aki bekerül a kórházba koronavírus fertőzés miatt meghalnak vagy van kivétel?

Figyelt kérdés

A nagymamám (78 éves) 39 fokos lázzal, fejfájással és hátfájással került be a kórházba. Nagyon félek attól, hogy soha többet nem jön ki. Nagyon fontos ember számomra, nem viselném el, ha most emiatt halna meg. Érdekes tény, hogy mindenki más a családban, negatívat mutatott ki a teszt, pedig minden egyes nap a közelében voltunk.

Csak telefonon lehet elérni.

A munkatársam nagynénjét is hasonló panaszok miatt került kórházba és másnap meghalt koronavírusban.



2020. dec. 29. 16:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
A mi kórházunkban is kinyírnak minden időst. Még akinek alig van baja, azt is.
2020. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Hellmano ***** válasza:
100%

Orbán azt mondja "Meg kell védeni az időseket és betegeket" holott a valóság az, hogy elteszik őket lábalól a sok korlátozás miatt nem lehet menni orvoshoz, mégis kinek kellene orvoshoz mennie? Persze, hogy az öreg beteg embernek és ilyent mer nyilatkozni...


Amúgy van aki túléli nem kell rosszra gondolni egyből, de én csak olyan idős embert ismerek, aki túlélte, akit nem vittek el kórházba, akit innen az utcánkból elvittek koronával ők már nem tértek vissza.

2020. dec. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam, hogy egy közeli idősotthonban egy 101 éves néni meggyógyult. Ez az immunrendszer erősségén múlik, és hogy kire milyen hatással van. Van aki 26 évesen meghal, és van aki 80 évesen nem.
2020. dec. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

Az idősekre már nem kell "áldozni". Fiatal családosok éve van.

Csak a nagyon erős immunrendszerrel rendelkezők jönnek ki élve ebből a betegségből.

2020. dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán, max. 2-3 évente volt eddig beteg. Egy egyszerű megfázásnak tűnt, alapbetegsége a cukorbetegség. Más nála nincsen. Bízok benne, hogy fel fog épülni és köztünk marad még sokáig.
2020. dec. 29. 16:54
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Rokonom 40 körüli férfi, 1 hónapot volt kórházban koronavírus miatt.
2020. dec. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezt így nem lehet megjósolni, de nem hal meg mindenki. Szorítok nektek!
2020. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönjük. Én nekem már csak az nem világos, hogy én és a családom hogyhogy negatívak lettünk?!? Egy szobában aludtam a nagymamámmal dec. 20-24-ig és érdekes, hogy a nagy tesztem is negatív lett...
2020. dec. 29. 20:22
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt senki nem tudja megmondani. Nekem is apum covidos volt, nekünk ugyan nem volt teszt, de rajra kívül még élünk 4-en a lakásba és mindenki tünetmentes volt.
2020. dec. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Anyám ismerőse igazoltan elkapta tehát letesztelték 2x is Covidra , 70+ éves magasvérnyomás az alapbetegsége , teljesen tünetmentes semmi baja sincs még hőemelkedés se..egyébként 92 éves is túlélte már a Covidot , és mi az hogy van e kivétel? Hát az öregek közül is több aki túléli mint aki belehal.
2020. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!