Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szorongás? Vagy mi miatt van?

Szorongás? Vagy mi miatt van?

Figyelt kérdés
Régen észrevettem, hogy stresszhelyzetben mindig babrálok az ujjaimmal, de az utóbbi időben kezdett elfajulni a dolog. Tudtom nélkül( észre sem veszem) de kapargatni kezdtem először a körömágyamat, körmöm környékét, majd az arcomat is. Minden apró sebet kikaparok, amíg csak nem marad heg. A legrosszabb, hogy észre sem veszem. Nem tudom mitől van. Most már a nap bármelyik szakaszában képes vagyok marni magam, nem csak ha stresszelek. Az ujjaimat már véresre kapartam, mindegyiket. Az arcom rémes állapotban van. Mindenütt hegek, és véres sebek. Egy idő után már a karomat és többi végtagomat is kaparni kezdtem. Anyum szerint csak egy rossz szokás. Tényleg az lenne? Vagy valami más? Mit tehetnék?
2020. dec. 29. 21:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!