Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kikészültem mentálisan egy...

Kikészültem mentálisan egy betegség miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elkaptam egy vírust és 1 hete beteg vagyok. Napokig lábra sem tudtam állni. Már javulok de még mindig le vagyok gyengülve.Bónuszban még meg is jött mellé. Már annyira kikészültem attól, hogy nem tudok utcára menni, hogy egész nap csak sírok és rettegek, hogy sosem gyógyulok meg és nem fogok tudni többet utcára menni, dolgozni járni. Éjjel rémálmaim vannak és rettenetes szorongás gyötör. Pár éve volt egy nagyon súlyos betegségem. Azóta reagálok ilyen rosszul ha megbetegszem. Bántó megjegyzéseket ne írjatok légyszi már így is nagyon el vagyok keseredve. Pszichológust is kerestem már csak amíg nem leszek egészséges nem tudom elkezdeni a terápiát.

2019. jún. 29. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

A pszichológus jó ötlet. Addig igyál gyógynövény-teákat, vagy szedjél abból készült tablettákat. Ilyenek pl. a citromfű, macskagyökér, komló.

Én ezt ajánlom, de patikában tudnak sokfélét adni:

[link]

2019. jún. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezek sajnos halottnak a kenet. A bogyót a párom szedte, csak pénzkidobás volt. Az élesztő meg az orbáncfű miatt én nem használhatom amúgy sem. :(
2019. jún. 29. 22:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor ki kell bírnod valahogy addig, amíg eljutsz a pszichológushoz.
2019. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja ha ki tudok menni az utcára....

A pszichológus az nem varázsló. Attól, hogy odamegyek nem fog megoldódni másnapra minden

2019. jún. 29. 22:37
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem ez az első ilyen kérdésed, ami nem lenne probléma, de ha Neked semmilyen válasz nem felel meg, mert mindre találsz kifogást, akkor mi itt hogyan tudnánk segíteni?

Pszichológus szerinted sz@rt sem ér, a gyógynövények sem. Tudod mit? Keress a neten gyógyszer feketepiacot és vegyél Xanaxot, Rivotrilt "remek" áron. Aztán szépen lassan még jobban tönremész. Ja, amúgy már alig találni ilyen hirdetést, mert azonnal törlik.

2019. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1. Ez az első kérdésem ebben a témában

2. Az említett gyógynövényekből már vödörnyi teát megittam. Azon kívül, hogy némelyiktől álmos lettem semmit nem használt

3. Nem tehetek róla, hogy allergiás vagyok az orbáncfűre. Így nem szefhetem a 2000 ftos ajánlott pirulákat mert anafilaxiás sokkal elvinne a mentő

4. A pszichológus semmit nem ér szerintem? Ezt hol olvastad? Ha így gondolnám akkor miért vettem volna fel a kapcsolatot egyel? De ettől függetlenül hiú ábránd lenne azt gondolni, hogy az első alkalom után mint egy varázsló eltüntet minden gondot, bajt, szorongást traumát

5. Talán neked sem ártana egy pszichológus ha azért mert nem tudtál használható tanácsot adni sértegeted a másikat

6. Szedjek nyugtatót? Te már próbáltad? Mire fel a megjegyzés? Hol olvastad, hogy drogozni szeretnék? Szedjél ilyen xarokat te!

2019. jún. 30. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!