Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehetnék tünetmentes a...

Hogyan lehetnék tünetmentes a pustulosus psoriasis betegségben?

Figyelt kérdés

Pustulosus psoriasis (pikkelysömör)

Szeretnék segítséget kérni azoktól akiknek esetleg ugyan ilyen betegségük van.


3 éve jelentkezett nálam ez a betegség egyből elmentem a bőrgyógyászatra és szinte az összes szteroidos krémet kipróbáltatta velem, amik csak pár napig enyhítették az állapotom. Először a tenyerem jelentek meg vörös foltok és a feltelt hólyagok, most már ott tartok, hogy a talpamon is megjelent. Mikor elő jönnek a hólyagok akkor olyan szinten tud viszketni, hogy másra nem is tudok figyelni. Úgy tudtam egy enyhe állapotot elérni hogy éjszakákra mindig bekentem azocutan krémmel de, az max 1-2napig használt úgy, hogy “tünetmentes” voltam. Most már ez a krém se segít.


Eladóként nem tudom rejtegetni a tenyeremet és sokan nem is nézik jó szemmel.


Kérem, aki tud valami jó tanácsot az ne tartsa magában!


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. jan. 3. 07:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hidrogén-peroxid 3% gyógyszertárban kapható 200-gramm 500 ft körül van .

Nekem plakkos van 1-hónapig mikor elkezdtem vele ecsetelni kipirosodott, égett de most már tisztul szépen vissza nyerte a bőröm a színét és most már nincsenek öregedő bőrdarabok is .

2021. jan. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem ugye hólyagos. Nem lesz rossz hatással rá? Mármint, hogy több előjön.
2021. jan. 3. 09:56
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Nekem az a tapasztalatom, hogy külső kezeléssel nagyon ritkán lehet tartós eredményt elérni. Sok esetben valami belső elváltozás okozza, gyakran az emésztőrendszer felborultsága.

Ennek a rendbetétele hosszas folyamat, mindenképpen életmódváltást, a táplálkozási szokások megváltoztatását igényli.


@Kérdező: vannak más tüneteid is? miket eszel? az emésztésed rendben van?

2021. jan. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én biológiai terápiát kapok. Most szüneteltetik, mert terhes vagyok. 65%-os testi kiterjedés után teljesen tünetmentes lettem.
2021. jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak természetesen tüneti kezelésre jó a baj más miatt van bőrbetegségek azért vannak mert a szervezet nem tud már méregteleníteni és ott pakolja ki a mérgeket .
2021. jan. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem tüneti kezelésre jó. Ha hallottál a biológiai terápiáról, akkor tudhatnád, hogy az immunrendszerbe avatkoznak be mesterségesen módosított fehérjék.

8 hónapja vagyok terhes, 11 hónapja nem kapok kezelést és nem tért vissza a pikkelysömöröm, pedig én kórházban is feküdtem miatta, olyan súlyos volt.

2021. jan. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Úgy gondolom hogy mi előtt kialakul a göb az előtt lelehetne kenni hidrogén-peroxiddal még a bőrpír talán nem alakul ki a göb ?
2021. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A bőrgyógyász is eleinte azt tanácsolta, hogy menjek el és vizsgáltassam ki magam teljesen. Belül minden rendben van, rengeteg vérvételen is voltam. Csináltak egy alap allergia tesztet amin kiderült, hogy jó pár mindenre allergiás vagyok, azokat is kerülöm már 1 éve.

Tüneteim is ugyan azok mint az elején először hólyag, kipirosodás, hámlás. Más tünetem nincs, emésztésem is rendben.

2021. jan. 3. 13:21
 9/11 anonim ***** válasza:
11%
A biológiai terápiának mik a hátrányai?
2021. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmi, csak macera. 3 havonta injekció + labor, 6 havonta tüdőszűrő.
2021. febr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!