Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasi UH volt egy 3 mm polip a...

Hasi UH volt egy 3 mm polip a epeholyagomban. Novemberben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Novemberben voltam hasi ultrahang vizsgálaton, mindent rendben találtak sehol semmi elváltozást, azonban a epeholyagomban találtak egy 3mm polipot. Meg sem említették nekem csak utólag vettem észre a leletemen, hogy az ott van, azóta decemberben voltam CT vizsgálaton egyéb okból és ott nem is írták a polipot, de azt hiszem ez nem is alkalmas erre, hogy azt kimutatsák, illetve meg egy vérvételem is volt azóta, az is teljesen rendben volt.

Nem tudom mi tevő legyek félek nagyon mert csupa rosszat olvastam a neten, valakinek esetleg valami tapasztalat, Vagy bármi tanács, teljesen tanácstalan vagyok.



2021. jan. 7. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne a neten diagnosztizáld magad.

Fogd a leleted, és mutasd meg a háziorvosodnak.

2021. jan. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az orvos annyit mondott, hogy áprilisban megnezik ujra, de aggodok, hogy baj lenne vele, es tapaszatalokat szeretnék kérni, hogy mi a tapasztalat stb.
2021. jan. 7. 18:56
 3/3 anonim ***** válasza:
3 mm az nagyon kevés, akkor jelenthet csak problémát ha az epevezetékben van. Azért nézik meg majd újra, hogy lássák van-e változás a méretében.
2021. jan. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!