Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vér a székleten?

Vér a székleten?

Figyelt kérdés

Nyákos a székletem lassan 7 hónapja (októberig volt mellé hasi fájdalom). Úgy a 2. hónap után (szeptember vége) mentem vele dokihoz.

Ami megvolt:

- hasi UH (negatív)

- vérvétel

- széklet minta leadás (negatív)

- látott belgyógyász is, szerinte a bél bacteriumflórájának a megváltozása a ludas!

- Linxet nagyon sokat szedtem rá, ezmellett volt Klion kúra (abbamaradt, rosszul voltam tőle), és talán a Vermox is, abból 1 dobozzal beszedtem asszem.

Azóta is van a nyálkásság (hol fehér, hol narancssárga zselé állagú! Tünetek nincsenek, semmi, és ezt szószerint értem. Azonban 1-2 hete felfedeztem apróbb vérfoszlányokat a székletemen! Visszamegyek vele természetes, hisz a találgatásokkal nem oldódik meg! Lehet gyomorhurut, IBS, Colitis, polip, gyomorfekély, valamilyen gyulladás, és még kb. 5000 dolog. Azonban sok kizárható ezek közül, mivel alapvetően nincsenek tüneteim! Ti mire gondoltok?



2020. márc. 4. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bélgyullasdás miatt voltak ilyen problémáim, hogy neked mitől, nem fogjuk tudni megmondani. Ha vér van, mindenképp tükrözés lesz. Ha félsz, kérd altatásban, a legtöbb kórházban már lehet, nekem is úgy volt.
2020. márc. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ami kimaradt: 19 éves vagyok (fiú). Nem dohányzok, nem fogyasztok alkoholt.

Tavaly nyáron a strandon akaratlanul sok klóros vizet nyeltem. Rá 1 héttel kezdődött ez. (Igen, az orvosok is elmosolyodtak rajta). Gyomorsavra is gondotlam amúgy, de tudatában annak, hogy a strand után jött ki, szerintem mindenképp valami gyulladás. A gyógyszerekkel azért is álltam le, mert pár nap után a hasi fájdalom elmúlt (mármint a gyógyszer szedés után), és a nyálkásság is. Viszont Október közepe felé visszatért. Azóta mindennapos. Hasmenésem nincs egyébként, de a lágyabb széklet gyakori. Vérfoszlányokat pedig nemtudom pontosan, de úgy 1, max 2 hete fedeztem fel.

2020. márc. 4. 23:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi kiderült hogy mi okozta ezt nálad?

Nyár óta volt széklet problémám, nekem se hasmenés csak ez a lágy széklet gond.

Kiderült egy ételérzlékenység, probiotikum kúrába és diétába kezdtem mostanra már egy hónapja jól lettem így, de ma láttam egy nagyon pici piros foltot a székletemben és megijedtem!

2020. nov. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!