Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez a probléma?Nagy...

Mitől lehet ez a probléma?Nagyon súlyos?

Figyelt kérdés

Haverom pár napja székrekedéssel küzdött. Aztán wc-re kellett mennie de a széklet kőkemény volt és székelés közben majdnem elájult annyira fájt a végbele.

Nem sikerült teljesen kiüríteni a beleit.

Azóta baromira fáj a s.gglyuka főleg ha leguggol vagy wcre rűül.Nem mer wc-zni sem pedig kéne neki.


2021. jan. 9. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet aranyér, lehet fissura ani is - ez végbélrepedés, nagyon fájdalmas, olyan mintha kést forgatnanak az ember vegbeleben... Mindkettő erolkodestol, kemény szekltettol és gyenge kotoszovettol kialakulhat. Urologushoz menjen el, ha ez fennall. Addig esetleg reparon, sok folyadek, rostban gazdag táplálkozás szekletpuhitas céljából. Esetleg reparonnal kenegesse.
2021. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel inkább sebészetre kellene menni, az urológus a húgyutakkal és a férfi nemi szervvel foglalkozik.
2021. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, nem tudom miért urológiat írtam. Olyan mintha be lennék tepve
2021. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
:) Egyébként minden másban teljesen helytálló, amit írtál :)
2021. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, aranyos vagy :) én meg kicsit szétszórt. Szép estét! :)
2021. jan. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A haverod, mi? 😂 Te repedt lyukú
2021. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!