Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Idegbecsípődésre mit javasoltok?

Idegbecsípődésre mit javasoltok?

Figyelt kérdés

2021. jan. 9. 23:14
 1/3 A kérdező kommentje:

Diagnózisom az hogy körkörösen szétterült porckorong és a durazsákot nyomja az ideg.Utolso két csigolyámról van szó

Iszonyatosan fáj.Voltam vele magándokinal nem javasolt más csak tornát.Az lenne a kérdésem hogy amikor éppen erősen feszít...olyankor mi a jó neki?Mert volt előtte nap edzésem TRX köteles..hogy az mennyire befolyásolja?

Meg ilyenkor pihentetni kell?Mert én csináltam pár McKenzie torna gyakorlatot hogy pisilni tudjak ki menni legalább..22eves vagyok túlsúlyos.

2021. jan. 9. 23:17
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor tornát javasolt, gyógytornára gondolt, nem TRX-re. Szerintem. Keress fel egy gyógytornászt.
2021. jan. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben hétfőn az lesz az első

A pihentetés jó neki?Jelenleg lóbalzsam és algopirint használtam hogy legalább wcre tudjak menni.

2021. jan. 9. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!