Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fülzúgásom van már 1 hónapja...

Fülzúgásom van már 1 hónapja kb.. Már 2 szer voltam orvosnál de azt mondta semmi baj megnézte a fülem ennyi.. Voolt hasonló valakinek? Aludni alig tudok mert idegesító mintha a szivem dobbanását hallanám a fülembe...

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, igen. Sőt, nemcsak zúgásom volt, hanem volt olyan alkalom is, amikor az egyik fülemben halláscsökkenést tapasztaltam. Nem volt bedugulva, de mégsem hallottam vele teljesen jól. Nekem is minden vizsgálat negatív lett, a fülemnek semmi baja. Orvostól orvosig jártam, mire az egyik tapasztaltabb fülész azt mondta, hogy nem a fülemmel van baj, hanem a nyaki gerincemmel és a nyakizmaimmal hanyag tartás miatt. Rendszeres nyaktornát és gyógymasszázst, a nyakizmok nyújtását és izomlazító krémet javasolt, ha beállna a nyakam. Megfogadtam a tanácsát, és a halláscsökkenés elmúlt, a fülzúgás pedig lecsökkent, bár sajnos maradéktalanul nem tűnt el.
2021. jan. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm a válaszodat!! Énis másik orvoshoz szeretnek menni mert nem bírom már a fülzúgást.. Nekem a nyakammal szerintem baj van mert hátul gumót vettem észre eléggé fáj is
2021. jan. 10. 00:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, pedig én is voltam fuleszeten, de semmit nem találtak. Mit lehetne tenni?
2021. jan. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nekem egy fülész mondta, hogy nézessem meg a nyaki gerincet meg csináljak nyaktornát. Átestem mindenféle vizsgálatokon, volt MR, röntgen, ortopédiai vizsgálat. Ott kiderült, hogy magával a gerincemmel nincs gond, hanem a tartóizmok elég gyengék, azokat kell erősítenem. Nekem a nyaktorna valamennyire segített (McKenzie torna) meg a gyógymasszázs, nyakizmok nyùjtása. Ez az én esetem, de lehet, hogy nektek is meg kellene próbálni elmenni ebbe az irányba. Házi orvosnál, ortopédián érdeklődni, masszíroztatni.

Kérdező: ha "gumót" találtál a nyakadnál, azt egyébként is nézesd meg szerintem. Bár nem vagyok orvos, de ha jól tudom, a nyaki gerincsérv is okozhat hasonló tüneteket.

2021. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia köszi a válaszodat!! Kértem a háziorvostól időpontot megmutatom neki a hátam és elmondom neki a panaszom a fülemmel.. Sajnos már egybe zavaróbb ez a fülzúgás este főképp mikor aludni szeretnék
2021. jan. 11. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!