Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyálmirigy gyulladás.Voltak...

Nyálmirigy gyulladás.Voltak már valakinek hasonló tünetei? Mi lett rá a megoldás?

Figyelt kérdés
Élől az alsó, és a felső fogaimnál is megduzzadt több nyálmirigy a számban. Éjszaka kiürül, reggel alig érezni, estére megint duzzadtak lesznek.Nem fájnak. A bal oldalon viszont,már hónapok óta szurkál a nyakam. Voltam fogorvosnál, két fül-orr-gégésznél. Eddig semmi konkrét kezelést nem kaptam.

2020. dec. 20. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:

A legrosszabb esetben műtét, nekem 6 honap szenvedés. Antibiotikummal elmúlt, de néhányszor visszatért azota már, szerencsére enyhébb lefolyással.

Minél több savanyú dolgot kellett ennem, hogy működésre kényszerítsük a nyáltermelést. Citrom, savanyúcukorka, almaecet, gyömbér stb...

2020. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mitől alakult ki?
2020. dec. 20. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt mondta az orvos, hogy kevés folyadékot iszok, vagy pedig szorongok, stresszelek, ezáltal kiszárad a szám és a nyálmirigyek elfelejtenek működni. De lehet akár örökletes is, hogy hajlamosabbak vagyok a mirigy betegségekre.
2020. dec. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!