Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetett aranyértől picit...

Lehetett aranyértől picit véres a papír?

Figyelt kérdés

Sajnálom, hogy ilyen ocsmányul kellett megfogalmaznom, de hát ez történt.

Lehetett azért, mert aranyerem van, és fájt is, amikor székeltem?



2021. jan. 10. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet.
2021. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen lehet és gyakori is ez a panasz.
2021. jan. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ohh köszönöm szépen. Csak olyan szomorú, hogy nekem 16 évesen már ilyen durva aranyerem van.
2021. jan. 10. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én köszönöm is, hogy megfogalmaztad, mert beugrott, hogy én is be akartam dobni ezt a kérdést, mivel hasonló gondom van. Szerintem kicsit kifordul a téma és ahogy töröljük megsértjük, mert az lágyabb. Csomó ideig azt hittem, hogy a gát rész sérül a törléstől, de érzéseim szerint mégsem. Kb fél éve próbléma nálam, mivel bizonyos ételekre érzékeny lettem és elkezdtem elég sokat székelni random, néha a nem a leg kellemesebb módokon, szóval gondolom az amit írsz valid.

24/F

2021. jan. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Általában az okozza igen, vagy rektális sérülés . Nekem is ételérzékenység után volt ilyenem, ahogy négyes írja. Nem csak a kemény széklet, a laza is felsértheti, nekem a széklet tetején volt élénkpiros csík. De papíron is maradhat.

2021. jan. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!