Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi ido teljesen felepulni...

Mennyi ido teljesen felepulni a COVID 19 betegsegbol ? Egyaltalan fel lehet TELJESEN epulni belole maradando veszteseg nelkul ?

Figyelt kérdés
Es kb. mennyi ideig vedett az az ember, aki atesett rajta ? (Mielott ujrafertozodhetne.)

2021. jan. 10. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Apum, anyósomék, unokatesómék mind covidosak voltak. Kb 1 hét alatt felépültek és semmi bajuk nincs azóta.
2021. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Semmi maradando karosodas ?


Mi van azokkal, akik 14+ nap utan is betegek ?


Elvileg ennek 2het a lefolyasa.

2021. jan. 10. 17:36
 3/10 anonim ***** válasza:
2. Állítólag, de az ő szervezetüknek erről nem szóltak. Semmi maradandójuk nem lett. Sőt anyósom kb 1 2 napig volt csak rosszul, de a tesztje pozitív volt ezért karanténban kellett lennie. A többiek se haldokoltak.
2021. jan. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja azokkal akik 14+ nap után is rosszul vannak biztos más az immunrendszerünk, nem mindenki egyforma.
2021. jan. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azok, akik 12 nap utan is betegek még meggyogyulhatnak korhazi segitseg nelkul ?


Tipikusan 14-15 nap eleg kellene legyen a teljes gyogyulashoz, nem ?

2021. jan. 10. 19:21
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 hát nem vagyok orvos, úgyhogy ezt nem tudom, de szerintem ha nem múlik, akkor orvoshoz kell fordulni újból.
2021. jan. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
Több mint 30% nak (enyhe tünetek után is) visszamaradt szivkarosodas. Mindenkinek kéne egy EKG aki poz volt.
2021. jan. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mindenkinél nagyon más.Nálunk a családba volt 2 napos,4 napos,5 napos beteg is.Én például 1 hétig olyan beteg voltam mint a kutya.Nagymamámnak a szaglása még most 2 hónap után sem jött vissza,lehetséges,hogy már nem is fog...
2021. jan. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Barbell Deadlift ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm, aki elkapta, pár napig volt csak rosszul, viszont 3 hét volt, mire negatív tesztet produkált. Ő nem számolt be egyébként semmilyen maradandó dologról.
2021. jan. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem augusztusban volt covidom, a szaglasom azota sem tokeletes. Szerencsere a budosebb szagokat egyaltalan nem erzem. Minden mast igen. (26/F)
2021. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!