Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasnyalmirigy rakom lenne,...

Hasnyalmirigy rakom lenne, fáj a hasam egy hete a jobb vagy a bal oldalt tegnap a bal bordaim alatt ilyen szuro egeto fajas volt azota elmult van szekletem meg minden neha hanyingerem van ,nagyon felek kicsit hipohonder vagyok ez rak lenne?

Figyelt kérdés
Neten olvastam h keson okoz tunetet elmegyek orvoshoz majd bar voltwm is es nem kuldott tovabb sehova ugye ez nem rak szerintetek

2021. jan. 11. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem rák, hanem hipochondria. ha tudod magadról, akkor fölösleges fantáziálni mindenféle legszörnyűségesebb betegségeket.
2021. jan. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hagyd, egyes.

Fél órája írta ki ugyanezt a kérdést, én is leírtam neki, és töröltette a választ.

Szerintem csak egy igennel lenne elégedett.

2021. jan. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Köszi, #2, értem... :)
2021. jan. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most akkor jobb vagy bal oldalt fáj? :D Bocsi, de ez a megfogalmazás csodás. " fáj a hasam egy hete a jobb vagy a bal oldalt" :D


Szerintem hányingered inkább attól van, hogy állandóan ilyeneken stresszelsz.

Az, hogy egyszer - egyszer fáj/szúr/ég itt-ott, az nem jelent semmit.

Valószínűleg nem létezik olyan ember, aki nem érez valahol a testében naponta legalább egyszer valamilyen hasonló fájdalmat.

Ha nem elhúzódó, és erős fájdalomról van szó, nem hiszem, hogy érdemes lenne vele, ilyen mélyen foglalkozni.

Főleg, hogy orvos is látott már emiatt.

2021. jan. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Vagy a jobb vagy a bal

Oldalon válotozo nem nagyon fáj csak kicaiket es az a baj hogy már 1,5 hete minden nap előjön

2021. jan. 11. 10:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Értem.


Nekem korábban szinte minden nap csak a bal oldalon fájt, a felső bordaívnél. Majd egy éven keresztül.

Nem erősen, és nem sokáig. Talán pár percig, általában evés után.


Különösebben nem foglalkoztam vele, orvos se mondott rá semmi "okosat", mert nem erős fájdalomról volt szó, és nem társult hozzá egyéb tünet.

Mióta nem ülő munkát végzek elég ritkán jön elő ez a fájdalom,bár nem biztos, hogy ehhez volt köze. (Szintén néha a bal, néha a jobb oldalon (felső bordaívnél)


Ha ennyire aggaszt, menj el magán kórházba vizsgálatokra.

2021. jan. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gyah koszonom suli miatt eleg sokat ulok es keveset mozgok tenyleg most egy kicsit megnyugtattal
2021. jan. 11. 10:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Szívesen.


Szerintem próbálj kicsit többet mozogni, és kevesebbet "görnyedni" a gépnél / asztalnál. Vagy igyekezz több szünetet beiktatni, tehát ne ülj megszakítás nélkül több órán keresztül. Nagyon sok mindenre negatív hatással van a sok ülés (gerinc, belső szervek stb). :)

2021. jan. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!