Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehetett ez a lábammal?...

Mi lehetett ez a lábammal? Nagyon megijedtem!

Figyelt kérdés

Párommal együtt élek és ma reggel miután felébredtem szólt nekem hogy "egész hajnalban nagyon ugrált az összes lábujjam meg a lábfejem, órákon keresztül". Én erről nem tudtam semmit, aludtam tehát jól megijedtem mikor ezt beközölte.. Scoliosisom van (gerincferdülés) elég durva állapotú, emiatt régebben görcsöltek a lábfejeim, lábujjaim, utoljára 2016 végén volt nagy görcs azóta nem. Szokott enyhén ugrálni meg görcsölni próbálni, de ez most furcsa volt mert aludtam és nem is tudtam róla.

Mi történhetett velem? Akinek volt már hasonló vagy valami kórkép hogy mi lehet ez az írhat..

22/L



2018. jún. 2. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A scoliosis miatt az idegpályák funkcionális működésében zavar keletkezhet. Ez úgymond "normális". Az elő válaszolónak meg nem tudom milyen belső konfliktusa lehet vagy elgurult a gyógyszere. Én is jelentettem.
2018. jún. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális, ne aggódj miatta.
2018. jún. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. köszi :D akkor remélem nincs nagybaj.
2018. jún. 2. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!