Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Műtött gerincsérvesek,nektek...

Műtött gerincsérvesek,nektek jobb lett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy évvel ezelőtt műtöttek kiszakadt gerincsérvvel. Sűrgősségi műtét volt,nem tudtam hogy sérvem volt. Lebénult az egyik lábam. Szerencsére rendbejött,viszont mindig fáj térdtől lefelé plusz a derekam is. Az első kontrollon azt mondta a doki sajnos nem tudni mióta nyomta már az idegszálat,de nagyon sérült és hogy ez valószínű mindig fog fájni.. A problémám az hogy a derekam is nagyon fáj megint,nem tudom normális e,vagy ezzel már együtt kell élni. Nemsokára megyek újra kontrollra amúgy,de nagyon elvagyok keseredve.

33 éves nő vagyok és kínlódás egy porszívózás vagy egy kapálás is már.. :( Nem tudok hanyatt feküdni,de hason sem csak oldalt. Más is ennyit kínlódik? Ez tényleg így marad már? Ki hogy segít magán hogy jobb legyen? Ötletek?


2021. jan. 11. 21:56
 1/1 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Gyògyfûrdôkbe kellene jàrnod és massziroztattni magadat rendszeressen,- sajnos most minden be van csukva! Ha kinyit majd, akkor javaslom az Igali Gyògyfûrfôt!
2021. jan. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!