Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen tornát csináljak, ha...

Milyen tornát csináljak, ha az egyik vállam feljebb van, mint a másik?

Figyelt kérdés
2021. jan. 13. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen problémával mentem gyogytornaszhoz pont egy éve, gerinctornaztunk, statikai hibáim voltak.

Esetleg kerhetnel időpontot a kerületi gyogytornaszhoz, O betanitja neked a helyes mozdulatokat és otthon tudod csinálni őket. :)

2021. jan. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de gondoltam valaki ad pár tippet, hogy mit csináljak, és akkor nem kell elmennem. Amúgy neked helyrejött a problémád a tornával?
2021. jan. 13. 08:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, helyre. Muszáj lesz elmenned, mert nagyobb kárt tudsz csinálni, mint hasznot.
2021. jan. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Azért is javaslom, hogy menj el, mert én először a haziorvosomhoz mentem és azt mondta, hogy keressek rá youtubeon a tornára és csináljam.

Elkezdtem csinálni és rosszabb lett. Elmentem végül gyogytornaszhoz, aki rendesen felmért és mondta, hogy az a torna, amire rabokott a haziorvosom az számomra nem is jó.

Szóval csak tanácskent írom, hogy ne járj úgy mint én... :/

2021. jan. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is lejjebb lenne, de nem kell elmenned sehova, egyszerűen csak tanuld meg helyesen tartani magad. Én a lentebb lévő vállam mindig feljebb húzom.
2021. jan. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!