Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért ilyen a szomszéd?...

Miért ilyen a szomszéd? Éjszakás vagyok a héten szomszéd egész nap fur kalapál.Aludtam még reggel 1.5 órát.De ezt csinálja már hónapok óta. Beszélni sem lehet vele. Mindig ha szól neki valaki neki áll feljebb Amióta ideköltözött csak a baj van vele

Figyelt kérdés
2020. nov. 12. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Hát sajnos nem köteles figyelembe venni, hogy te nappal aludnál. Normál esetben az emberek este alszanak, nappal dolgoznak, élnek. Ha éjszaka furkálna, akkor meg az lenne a baj, hiszen a többség éjszaka alszik ugye. Nem tudsz mit csinálni, használj fül dugót. Egy ember miatt nem lehet kérni, hogy mindenki szervezze át az életét.
2020. nov. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Hát figyelj, ezt vállaltad mikor panelba költöztél.
2020. nov. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Ugyanilyen tahó lakott fölöttem panelban, Csepelen. Még jó, hogy nappal dolgoztam, éjjel legalább nagyrészt csendben volt. Elkezdte reggel 7:30 körül a fúrást, kalapálást, dübörgést, és késő délutánig nyomatta. És nem pár hétig, hanem több mint fél évig ez ment. Mikor márciusban átálltunk az otthoni munkára a cégnél, azt hittem, agybajt kapok napközben. Nyáron aztán elköltöztem, de főleg az alsó szomszéd miatt (örök zajban élő cigó család). A Mekk mester fölöttem csak kiegészítette a cigók műsorát.
2020. nov. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

#3:

Ugye búcsúzóul leverted a cégérét? 😂

2020. nov. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Hát ha épp lakásfelújitás van,azt nappal kell csinálni.Sajnos a panelban ez van.
2020. nov. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!