Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy feljebb...

Mit csináljak hogy feljebb menjen a vérnyomásom?

Figyelt kérdés
most 105/68 és baromira szédülök.Mondjuk már jobb, egy őrája még felállni is alig tudtam...
2009. aug. 26. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Igyál kávét,esetleg néha alkoholt(nem tudom mennyi idős vagy),sok sóval egyed az ételeket.Most hirtelen többet nem nagyon tudok.Remélem valamiben segítettem.
2009. aug. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ilyen erős panaszaid vannak, akkor először is menj orvoshoz.


Sokféle oka lehet az alacsony vérnyomásnak, pl. akár az is, hogy nincs elég folyadék a szervezetedben (meg lehet próbálni több vizet inni).


A kávé nemigen emeli a vérnyomást, de emeli a pulzust. A fáradtságérzet is inkább az alacsony pulzus esetén jelentkezik.


Futás, kerékpározás (vagy néhány tucat guggolás, fekvőtámasz) is élénkíthet.

2009. aug. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!Nő vagyok, 24 éves, és épp megvan, szóval lehet attól is van lent a vérnyomásom, nem tudom számít-e.Alkoholt meg kávét nem nagyon akarok inni, a sózást kipróbálom, nem nagyon szoktam sósan enni semmit,meg a sportot is!Tényleg lehet hogy segítene!köszönöm:)
2009. aug. 27. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!