Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronát otthon mivel lehet...

Koronát otthon mivel lehet kezelni?

Figyelt kérdés

Egyelőre a következőt csinálom:

- Napi 1 1000-es C vitamin

- Napi 1 D3 vitamin

- Napi 3 Neo Citran. (6 óránként)

- Napi 1 600-as ACC (Köhögés ellen)


Ezek segíthetnek a koronán? Ti hogy lettetek túl rajta, mit tudnék csinálni, hogy jobb legyen? A Neo Citran és az ACC jó erre?

Ízeket szagokat még érzek, lázas se voltam még, mellkastáji fájdalmaim vannak, és izom - izületi + fej fájás és köhögés.


25 éves férfi vagyok, semmilyen alap betegséggel (amiről tudnék) viszont a vártnál jobban leamortizált ez a betegség.



2021. jan. 15. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

A neocitrán nem gyógyszer. Paracetamol, azaz megszüntetni a megfazasos tüneteket,kitágítja az ereket, ezért kidugul az orrod stb. és ennyi. ACC-t ha köhögsz, akkor érdemes, fellazítja a váladékot és kisebb az esélye, hogy felülfertőződik.


A vitaminokat felesleges ilyenkor szedni, azt folyamatosan kúraszerűen kell, az immunrendszered erősíti, kevésbé betegít meg a vírus, ilyenkor már halottnak a csók

2021. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
D vitamint javasolják több helyen, napi 4-8e NE mennyiségben (az egy darab semmit sem mond az adagról).
2021. jan. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

YouTube-on kell közvetíteni, hogy mind meghalunk, mint Majka.

Amúgy ugyanúgy, mint bármilyen megfázást.

2021. jan. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell parázni úgy kell kezelni.
2021. jan. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Javaslom neked a Huminiqumot. Engem tavaly az hozott ki egy elég komoly tüdőgyulladásból.


27/N

2021. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!