Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elég sokszor félrever a...

Elég sokszor félrever a szivem. Miért? 16/F

Figyelt kérdés
Ez még nyáron kezdődött nekem, hogy egy nap többször is előbb jött egy szívverés mint kellene, és elég kellemetlen érzés. Mondtam szüleimnek is, hogy el kéne menni orvoshoz, de először azt hitték hogy a pánikbetegségem miatt, meg hogy hipohonder vagyok, ami így igaz, bármit be tudok magamnak képzelni, de ilyet nem tudnék. Hirtelen a semmiből ugrik egyet a szivem, ezt érzem. Idegeskedő típus vagyok, mindenen tudok izgulni, de nem hiszem hogy emiatt. Sokszor pl akkor érzem amikor lefekszek aludni és már vízszintesen vagyok, mielőtt elaludnék 1-2x ugrik egyet a szivem, nagyon rossz. Halálfélelmem már nincs mert megszoktam. Na de a lényeg hogy elmentem kardiológushoz, csináltak EKG-t, és szívultrahangot, és minden jó lett. Szokott enyhén szorítani is a mellkasom, mint például most, de ezt is már megszoktam fél év alatt. Mitől lehet ez 16 évesen? Arra gyanakodtam, hogy nem-e koffein érzékenységem van-e mert nem tudom hogy mennyi koze van hozzá de amikor iszok kólát akkor aznap rámjön ilyen 5-10 perces "roham" amikor 5-10x félrever, utána meg alábbhagy. Mi lehet ez?

2021. jan. 15. 21:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
30%
Szép lányoktól nekem is szokott. 😁
2021. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Sokaknak van ilyen ártalmatlan extraszisztolé. Téged kivizsgálták így meg nyugodhatsz. Pánik, stressz, szorongás miatt lehet. Magnézium, b.vitamin komplex jó rá. Valeriana relax, citromfű.
2021. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
De ha egészséges a szivem akkor miért ver ilyen sokszor félre?
2021. jan. 15. 21:23
 4/27 anonim ***** válasza:
Ez egy vegatativ idegi dolog, nehéz elmagyarázni. De ártalmatlan.
2021. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Nekem energiaitaltól szokott ilyen lenni…
2021. jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Na abban is sok a koffein, akkor tényleg lehet hogy attól!
2021. jan. 15. 21:27
 7/27 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a cipőben vagyok. Nekem a stressz miatt jött elő, illetve a magas pulzus miatt. Kaptam a pulzusomra gyógyszert és szedek gyógynövényekből álló nyugtatót. Azóta semmi bajom.
2021. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Szoktál energiaitalt inni?
2021. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nem szoktam. Kolat azt szoktam de mostmár azt se miután belegondoltam hogy nem e koffein erzekenyseg
2021. jan. 15. 21:55
 10/27 anonim ***** válasza:
Refluxtól , savtultengéstől is lehet + ütés pont a cukros italok okozzák a savtultengést ez teljesen ártalmatlan , de azért a reluxot ha attól van kezelni kell de az esetek nagy részében attól van.
2021. jan. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!