Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen a külső aranyér?

Milyen a külső aranyér?

Figyelt kérdés

2évvel ezelőtt már illett volna elmennem orvoshoz ezzel a problémàval, de nőgyógyászhoz is èvente félve megyek, mert nem tudom levetkőzni a gátlásomat.

2évvel ezelőtt a végbélnyílásomnál “kinőtt”/“kibújt” egy pici bőr. ( egy ér gondolom?!??)

Iszonyatosan fájt, mellette sebes is lett két oldalt. Reparonnal(kenőcs,kúp), detralexxel,körömviràggal annyira helyre jött, hogy begyógyult a seb, nem fàjt az a kinőtt duzzanat féle, de az sajnos megmaradt. Ott lifegett, mint egy “kinyúlt” icipici bőrdarab.

Pár napja a semmiből ez a bőr mintha vérrel telt volna meg, nem “lifeg”, kemény, és fàj. Ez leginkàbb wc használatnál fáj, amikor megtörlöm.

Sosem voltak székelési problèmàim, nem is értem, hogy alakulhatott ez ki. Fürdök, és nagy wc-zèsnèl is ha van lehetősègem lefürdök/megmosom.


Nèztem kèpeket az aranyérről minden formában, de nem talàltam olyat, ami nekem van.

Aztán lehet nem is aranyér... nyilvàn ezt orvos tudnà megmondani, és igyekszem is eljutni oda...


Ha kórhàzba megyek, ott mik a tapasztalatok proktológusnál? Normálisak?


2021. jan. 16. 22:03
 1/2 A kérdező kommentje:
Annyi még, hogy nem viszket, ès soha nem is viszketett. Sokat olvastam, hogy több embernek viszketéssel is járt..
2021. jan. 16. 22:09
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is ilyenem volt 2 éve. én csak fájdalomcsillapító kenőccsel kenegettem, és lemúlt kevesebb mint 1 hét alatt
2021. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!