Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Napok óta rosszul vagyok, az...

Napok óta rosszul vagyok, az EKG SIQIII és légzési arrythmiát jelzett. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Már napok óta rosszul vagyok. Nehézlégzésem van és szédülök is és nyom a mellkasom.

2021. jan. 21. 01:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hivd fel az ugyeletet!
2021. jan. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 Háziorvosnál már voltam. Ő azt mondta, hogy nem vészes, de egyre rosszabbul érzem magam.
2021. jan. 21. 02:38
 3/12 Sssaszem ***** válasza:
Kedves Kérdező! Azóta hogy vagy?
2021. jan. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm a kérdést. Sajnos ugyanolyan rosszul. Úgy gondoltam, ma beszélek újra a háziorvosommal, bár Ő már tud az állapotomról és a leletet is látta, de igazán nem reagált rá semmit.
2021. jan. 21. 09:12
 5/12 Sssaszem ***** válasza:
77%
Akkor ebből sürgősségi lesz. Ha ennyire rosszul vagy. :( Jobbulást. :( Annyira jó lenne, ha jobban lennél. :)
2021. jan. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A légzési arritmia nem jelent semmit, fiatalabb korban teljesen fiziológiás. Az SI, QIII sem jelent semmit S-hullám van az egyes elvezetésben a hármasban meg q-hullám, amely egy mélyebb belégzés miatt lehet. Az ekg-n szerintem nincs semmilyen kóros elváltozás, persze önmagában nem lehet csak a regisztrátumra alapozni. Ha tüneteid vannak irány az orvos.
2021. jan. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Menj be a sürgősségire, mert nem kizárt, hogy tüdőembóliád van, az EKG-d és a tüneteid alapján
2021. jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
7. Ne irkálj már butaságokat! Tüdőembólia SI,Q3,T3 + Sinus tavhycardia, jobb szár blokk, p-pulmonale. Valamint specifikus tünetek. Ekg alapján bár jó lenne látni a regisztrátumod, de nincs tüdőembólia. Az SI,Q3,T3 morfológia önmagában semmit nem jelent, és egyébként sem annyira fenomén a megjelenése tüdőembólia kapcsán, mint azt amennyire írják.
2021. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt írtam, hogy biztos, hogy ez az, de ennek ellenére elképzelhető, elsősorban a tünetek miatt. Láttam már olyan tüdőembóliát, amit se az EKG, se az echo vizsgálat nem mutatott ki, azonban a CT angio vizsgálaton mégis rajta volt. Egyáltalán nem mindig minden ennyire típusos és tankönyvi.
2021. jan. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sssaszem ***** válasza:
51%
Kedves 8-as! Milyen orvos vagy? Így vágod a diagnózist, tudod mi a gond.
2021. jan. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!