Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Okozott valakinek idegrendszer...

Okozott valakinek idegrendszeri tünetet a koronavírus, vagy ismer ilyen embert?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok/lennék arra, hogy amit tapasztalok a koronavírus fertőzésem és gyógyulásom óta, azt más is tapasztalta-e.

3 hétig voltam konkrétan beteg, december közepétől. De még most sem vagyok 100%-os.


38 éves nő vagyok, alapbetegség és káros szenvedélyek nélkül.


Mivel nehezen kászálódok ki a betegségből, és már így is hetek óta szinte állandóan a háziorvost hívogatom különböző tünetek és gyógyszerek miatt, ezt a tünetemet még nem is említettem neki.


Elalváskor megbolydul a légzésritmusom. Lélegzek nyugiban, és akaratlanul elkezdek hörögni és belélegezni egyet-egyet.

Ez engem zavar és nem hagy aludni.

A fertőzés alatt nem fulladtam, tüdőgyulladásom nem volt.


A fertőzés legelején tapasztaltam ezt, és most kezd visszatérni.


Szerintetek érdemes ezzel orvoshoz fordulni,vagy teljesen felesleges, úgysem tudnak vele mit kezdeni.


Olyan, mint az apnoé. Csak ébren vagyok közben.


2021. jan. 21. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van egy kis hurut a hörgőiden, ami fekvő helyzetben jobban irritál. Emeld meg a párnádat, hátha jobb lesz.
2021. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Félülő helyzetben is előjön.
2021. jan. 21. 15:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kérj a háziorvosodtól beutalót tüdőröntgenre és szívultrahangra. Egy ismerősöm úgy vészelte át a koronavírust, hogy semmi köhögés, optimális szaturáció (volt otthon mérője, mert orvos). (Teszt igazolta, hogy covidos volt). A negatív teszt után intézett magának tüdőröntgent, és kiterjedt károsodása volt a tüdején. Úgy, hogy semmi tüdő jellegű panasza nem volt.
2021. jan. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A háziorvosom még egy ekg-t sem csinál nekem, pedig hetek óta kérem!

A betegség alatt végig 130 volt a pulzusom. Arra kaptam Bisoprorolt.


A fertőzés közepén volt egy tüdőröntgenen, mert nagyon köhögtem. Tiszta volt a tüdőm.

2021. jan. 21. 15:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Megesik:


[link]

2021. jan. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kellene covid ellenanyagra is kivizsgálni.
2021. jan. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, valami ilyesmit érzek én is, amit a cikkben nyilatkoztak.

Lefekszek aludni, és a testem önkéntelenül vesz levegőt.


Rendkívül idegesítő és ahányszor kezdek elaludni, ez megtörténik, és felébredek..

2021. jan. 21. 17:25
 8/8 A kérdező kommentje:
Vajon ez ellen lehetne tenni valamit??
2021. jan. 21. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!