Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meddig tartott az aranyér?

Meddig tartott az aranyér?

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennék hogy kinek mennyi ideig tart.Jelenleg én is ezzel szenvedek és olvastam olyat hogy valakinek pár nap alatt helyre jött meg olyat hogy van akinek fél éve folyamatosan van.



Esetleg ha van akkor nektek mi a tapasztalatotok?



2021. jan. 21. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónap után műteni kellett.
2021. jan. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

" pár nap alatt helyre jött"


Meg a lyukas foga is betömődött.

Nem kell mindent elhinni.

Szedhetsz pl. Detralexet akkor ideiglenesen visszahúzódhat, meg kenegetheted is, de a vége gumigyűrűzés vagy műtét lesz.

2021. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam évente többször kijött, volt amikor nagyon fájdalmas volt, 2 hét is kellett neki mire visszahúzódott. Kemény volt a székletem, valamint sokat kerékpároztam ami nem tett jót ennek. Mióta figyelek hogy puhább legyen a székletem és nem tekerek, semmi bajom.
2021. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem öt hete tart.Rostdúsan táplálkozok.Doki már látott és felírt kúpot,detralexet.Úgy látom és érzem,hogy semmit nem javult.
2021. febr. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,hasonló a helyzet de én nem mertem elmenni az orvoshoz.Én kenegetem körömvirággal,meg valami növényialapú emésztés segítőt szedek mivel még kiskorú vagyok.
2021. febr. 8. 09:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Kenegetheted, meg szedhetsz bármit, csak a pénzedet költöd feleslegesen.

Ha majd annyira fog fájni, hogy megőrülsz úgyis elmész az orvoshoz.

Nem kell félni a dokitól meg szégyenkezni sem, mert több ezer hasonlót látott már.

2021. febr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kenegetés csak tüneti kezelés, hosszú távon nem attól fog elmúlni, hanem a megfelelő táplálkozásdtól és az aranyért okozó tényezők eltűnésétől.
2021. febr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 Kivéve, ha örökölt.


4 éve van meg nekem, kenem, gyógyszert szedek - szrt se ér. Mára már annyira tele van a hócipőm, hogyha elég bátor leszek, műttetem. Tényleg pénzkidobás a többi...

2021. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!