Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van olyan fogorvos, aki...

Van olyan fogorvos, aki házhoz jön?

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé súlyos agorafóbiában szenvedek, amíg jobban voltam rá tudtam venni magam, hogy el tudjak menni fogorvoshoz, de most azonban erre nincs módom. Tudom, hogy a rendelőben sokkal jobb minden meg streliziált, de sajnos egyszerűen még, ha 5 milliót fizetnének se tudnák elmenni fogorvoshoz.

2021. jan. 22. 10:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nincs. Azért, mert hiába menne ki, egy bicskával nem tudja kifúrni a fogadat, a komoly felszerelést meg nem tudja elvinni hátizsákban.

Írass fel nyugtatót a háziorvossal, azzal megnyugszol. Bár a háziorvoshoz, meg a gyógyszertárba is el kell menni valahogy.

2021. jan. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5 milliot fizetsz, biztosan hazhoz megy valaki, legalabb belenezni a szadba.
2021. jan. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Még a végén magamnak kell kihúzni :/ Az elején is leszöveztem hogy képtelen vagyok elmenni soha nem voltam az a bezárkozó fajta de most mit csináljak ha így vagyok ? Vagy akkor had haljon meg valaki ezert mert egy sulyos betegség miatt nem tud eljutni a fogorvoshoz ? Vicc :/
2021. jan. 22. 12:13
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy nem tudsz elmenni. Legfeljebb hívsz egy taxit, és elviteted magad. A fogorvoslás igencsak eszközigényes, nem lehet házalni vele. Vagy beviteted magad a pszichiátriára, és ott kórházon belül megoldják.
2021. jan. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen, biztos te vagy úgy, hogy alig kilépsz már az összeesés szélén vagy. Mindegy könnyebb okos lenni a másiknál mint segíteni. :/ Én is tudom nem jó ez így de utazzon úgy valaki, ha a lakásátalig meri elhagyni :/ Mindegy majd lesz valami.
2021. jan. 22. 14:10
 6/17 anonim ***** válasza:
Értem én, de azért azt mégsem gondolhatod komolyan, hogy egy fogorvos kimegy hozzád, egy rendelő eszközeit maga után húzva..??
2021. jan. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Évszázadokkal ezelőtt mennyivel jobb volt. Akkor még simán ki tudtak menni...áram sem volt, nem volt ez a sok csili-vili cipelnivaló :)

Kérdező: márpedig, ha bevágsz 2 frontint, biztos, hogy ki tudsz menni. Én is voltam pánikbeteg.

2021. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 petraa07 ***** válasza:
Nincs, a fenti válaszok mellett - a sterilitást is biztosítani nehéz lenne. Ha van valami gixer nem tud mit csinálni mert nm olyan feltételei vannak mint egy felszerelt rendelőben.
2021. jan. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát igaz, könnyebb ha belepusztul a másik. És beszehetnék 100 frontint se segit hidd el tapasztaltam. Mindegy ennyire akar valaki is segíteni a másiknak nem csalódtam :/ Kifogások meg bannak bőven :/ Inkább mondanák azt, hogy nem érdekli hogy belepusztul, mert ő ugyan nem fog házhoz menni. Mindegy már tényleg elegem van. De a jóisten ott fent van, én segitettem mindenkinek egész életembe nem a kifogásokat kerestem, ha az ember segítségért kiált le van ejtve. :/ Inkább akkor mondjátok ezt. Azért ő nincs aban a helyzetben, hogy nem tud közlekedni mint én. És nem is ingyen kérném, de mindegy. Ő elöbb meg tudná kldani azt, hogy házhoz jön, mint hogy én menjek hozzá. Nem ugy van, hogy a városba lakok és elmegyek fogászatra :/ Mindegy majd beledöglik a másik legalább jobb lesz mindenki lelkiismerete :/ Segíteni azt minek is kifogások bezzeg vannak :/ Nem csalódtam :/
2021. jan. 23. 11:58
 10/17 A kérdező kommentje:
Ezekszerint nyugodtan fel is akaszthatom magam..
2021. jan. 23. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!