Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van olyan fogorvos, aki...

Van olyan fogorvos, aki házhoz jön?

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé súlyos agorafóbiában szenvedek, amíg jobban voltam rá tudtam venni magam, hogy el tudjak menni fogorvoshoz, de most azonban erre nincs módom. Tudom, hogy a rendelőben sokkal jobb minden meg streliziált, de sajnos egyszerűen még, ha 5 milliót fizetnének se tudnák elmenni fogorvoshoz.

2021. jan. 22. 10:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ahogy írták is régen meg lehetett oldani, most meg nem, na ez a kifogás 2.0 de nem baj ha nem leszek legyen nyugodt a lelkiismerete mindenkinek ennyire semmibevenni a másikat pff :/
2021. jan. 23. 12:02
 12/17 anonim ***** válasza:
67%
Neked nem fogorvosra van szükséged, hanem pszichiáterre.
2021. jan. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Persze egy oszcihiáternek ez a dolga igen ;/ Aki ebbe van az tudja, hogy van akinek ebből évekig tart meggyógyulni, Mindenki más, én nem tehetek arról, hogy igy vagyok. Igen is amíg tudtam eljártam fogorvoshoz hidd el én sem örülök ennek. De az bánt, hogy aki igy van, mert tuti mem egysdül vagyok így, az akassza fel magát mert nincs egy jólelkületü ember, akibe van annyi, hogy megérti, és segít. Nem akarom halogatni a dolgot amíg esetleg nem lesz valami komolyabb. Hidd el ha lenne itt ahol lakok fogászat elmennék. Akinek nincsen ikyen gindja az is mesélte hogy 500 fogorvost felhívtak mire a világ másikvégén pénzért kihúzták neki. Az agorafóbia meg nem úgy gyógyul, hogy mindjárt utazunk a világ másikvégére. Nehéz helyzet ezt én is tudom. De én nem hiszem, hogy olyan lehetetlent kérnék. És az se az én hibám ha helybe nincs fogorvos.
2021. jan. 23. 13:21
 14/17 petraa07 ***** válasza:
Eléggé sötéten látod a dolgokatm nagyon sajnálom hogy ilyen jellegű problémegű problémád van biztosan nem könnyű! Viszont vádaskodással nem mész semmire sem. Te feltették egy egyszerű kérdést mi pedig válaszolunk. Ez az igazság. Azért nem válnak általában ilyet mert a beteg egészsége az első! Amit korábban is írtam ha baj van nem tud mit csinálni főleg ha olyan helyen is laksz. De nem fogok magyarázkodni.
2021. jan. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 petraa07 ***** válasza:
Ettől függetlenül, nagyon remélem, hogy találsz megfelő megoldást és le jutsz fogorvoshoz.
2021. jan. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Én már olyan depressziós vagyok, hogy minden napomat úgy élem meg, mintha minden egyes nap az utolso napom lenne kedvem sincs mar magyarazkodni se elegen van mindenbol az életböl. Arra, hogy senkire nem lehet számítani. Nem magyarázkodom tovább én se. Ha vádaskodásnak érzi ezt valaki akkor sajnálom. Már minden napom erről szól, kész megelégeltem ha nem nem akkormajd lesz valami max szedek gyulladáscsökkentőt és lesz ami lesz, ha beledöglök így jártam, ha senkire nem számíthatok. Egyszerűen ha azt nem lehet megérteni, hogy főleg a járvány miatt főleg súlyosbodott a sok agorafóbiás állapota. A járványról nem tehet ugyan senki de embernek kellene attól maradni. És ha emiatt le vagyok nézve sajnálom, de szerintem én vagyok az aki segítségért kiált és közben .. na mindegy.
2021. jan. 24. 08:46
 17/17 anonim ***** válasza:
55%

Van az a fogfájás, amitől az emberek "önként és dalolva" mégiscsak elindulnak a fogorvoshoz.

Te is elmész majd magadtól is, ha befejezted az önsajnálkozást...

2021. ápr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!