Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Frontinra rá szoktam e? Pánik...

Nsxav kérdése:

Frontinra rá szoktam e? Pánik betegséggel küzdök amelett egy jó ki szëdülés társul. 0.5mg frontin van felirva 30db os. De kb 2 honapig elég. Tehát hetente kb 2x veszek be amikor már nagyon nagy a baj.

Figyelt kérdés
A kérdés az hogy rá tudok e szokni ilyen kis dózis mellet?

2021. jan. 22. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. Sot, napi egytol sem. A panik viszont ugy rogzul, hogy akinek egy rossz emleke van, az mar elore retteg, vegul ki sem mozdul, otthon is rosszul van.

Megelozesre kevesebb is eleg, ha mesz valahova. Ha mar radjott, akkor tobb gyogyszer lassabban segit.

A szorongas sokkal karosabb. Nem iszol ra, nem adagolod tul, viszont divat ijesztgetni. Egy teljesen jo gyogyszer.

2021. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rá tudsz szokni. Nagyon kis dózistól, és/vagy hetente pár szemtől is rá lehet szokni, csak tovább tart, mintha minden nap szednéd. Azok mondják, hogy a frontin, xanax, stb szuper kis gyógyszer, akik MÉG szedik. Igen, a hatása tényleg remek, az a nem remek, amikor hozzászoksz és megpróbálod elhagyni, és földhöz vágnak az elvonási tünetek. Tudom, 10 évig voltam függő és csak negyedik nekifutásra sikerült letennem. Nem gyógyszernek nevezném, hanem inkább kábítószernek vagy méregnek.
2021. jan. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom mitől lehet. Régen is voltak rohamaim de volt hogy évekig egy sem. Most viszont vissza jött. Édes anyám pánik beteg lehet hajlamos vagyok rá. Alkoholt egyeltalan nem iszok. Tenyleg heti 1x szedek max 2x. És félek hogy függő leszek bát ha nem szedem se érzem az elvonási tüneteket csak maga a rohamot. A munkám miatt jó lenne ha elmúlna. Ugyan is dolgoznom kell.
2021. jan. 22. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!