Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye csak afta és nem rák?

Ugye csak afta és nem rák?

Figyelt kérdés

Tegnap észrevettem, hogy a nyelvem alatt lett egy fájdalmas kis fehér dudor. Azt olvastam, hogy az afta leszedhető, a rák pedig nem, ezért fültisztítóval elkezdtem dörzsölni és picit vérzett. Azt sikerült ledörzsölnöm?

Olyan rossz helyen van, hogy nem tudok róla fotót készíteni.



2021. jan. 22. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Isten orizz, hogy piszkald. Az afta egyaltalan nem szedheto le. Az oriasi kulonbseg, hogy egy afta hirtelen jelenik meg, eloszor naprol napra egyre rosszabb, aztan begyogyul. A rak alattomosan alakul ki, valami kis elvaltozas makacsul ott van.
2021. jan. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor miért vezetik félre az embert? :( hát igazából fogalmam nincsen hogy alakulhatott ki pont a nyelvem alatt... Ott is alakulhat ki afta? Nagyon félek!! 😿
2021. jan. 22. 13:27
 3/11 A kérdező kommentje:
Ahol az ínyem belső része és a nyelvem találkozik. Nem tudom elmondani :(
2021. jan. 22. 13:36
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ott is lehet afta. Én hajlamos vagyok rá, apámtól örököltem. Ott is elő szokott fordulni.


Nyugi.

2021. jan. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Sajna én is hajlamos vagyok rá, de eddig ott még nem tapasztaltam és nagyon aggódok. Egyik ismerősöm rokona nyelvrákban halt meg fiatalon.
2021. jan. 22. 13:50
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Öblögess Phlogosollal és ne piszkáld, 1-2 hét kell, hogy elmúljon.
2021. jan. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha hajlamos vagy aftára akkor attól függetlenül hogy hol van miért nem vagy képes fel ismerni miért lesz egyből rák belőle?
2021. jan. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat!

Az utolsóra a válaszom, hogy azért, mert szokatlan helyen van és nem is látszódik, mivel nem olyan az állkapcsom, mint a pirájának, nem látok bele akárhogy is próbálnék.

2021. jan. 23. 09:55
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerencsére elmúlt teljesen!!!
2021. jan. 29. 00:19
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ahogy látom már nem aktuális, én mióta iqost szívom, azóta visszatérő vendégem.Nekem is nyelvem alatt van most, én gingisolt használok rá, fültisztítóval ecsetelve.3 nap kb és elmúlik.
2021. febr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!