Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja a nehézlégzésemet?

Mi okozhatja a nehézlégzésemet?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje nem kapok rendesen levegőt, érzem,hogy szeretnék egy nagyot sóhajtani,de egyszerűen nem megy,úgy érzem nem fér annyi levegő a tüdőmbe.Nem rég voltam szívultrahangon, ott szívbillentyű problémát állapítottak meg,de ezene kívül mást nem találtak. Arra gondoltam,hogy esetleg a reflux is produkálhat ilyen tüneteket. Ezek alapján Ti mire gondoltok? Volt már valakinek hasonló,esetleg elmúlt egy idő után? Szerintem ,nagyon a háziorvos se tudna vele mit kezdeni,szóval gondoltam itt érdeklődök egy kicsit. Előre is köszönöm a segítséget!
2021. jan. 22. 14:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Miután megittam egy bögre neleg teát jobb lett egy kicsit,de mostmar kezd eleg zavaro lenni,hogy egesz nap ez van.:/
2021. jan. 22. 18:08
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem COVID?
2021. jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném,mert már november,decemberben is voltak ilyen tüneteim és akkor teszteptek is és negatív lett.
2021. jan. 22. 18:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Vagy lehetséges lenne,hogy tényleg az?
2021. jan. 24. 18:47
 5/6 Fsms ***** válasza:

Attól függ milyen COVID teszt volt, mutathat fals értéket is. A tüdőgyulladás esetén is lehet hasonló tünet , de ott mellkas háti fájdalom is van gyakran.

Részemről a szívre gyanakodnék, a nejemnek volt hasonló panasza nem kapott levegőt, amikor sétált , végül stenket raktak a koszorúérbe.

Érdemes sos elmenned egy kardiológiai rendelésre, hogy ha sürgős beavatkozás kell el tudják végezni.

2021. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kb két hete voltam szívultrahangon és nem találtak semmi különöset. Illetve még csak 18 éves bagyok,szóval remélem ,hogy nem ez a gond.
2021. jan. 26. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!