Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koze lehet ennek a fulladás/ne...

Koze lehet ennek a fulladás/nehézlégzésemhez?

Figyelt kérdés
Kezelt pánikbeteg vagyok, nagyon régen, legalább egy féléve nem tapasztaltam tüneteket. Ma azonban a nem is tömött buszon kapkodnom kellett a levegőt. Extrémen, összeszorult az orromnál, meg nehezebben szívtam be szájon is. Gyorsan az ügyeletre mentem taxival. A vérnyomás normális volt, nem tudta, mitől lehetett, ráfogta a pánikra, főleg h említettem pánikbeteg vagyok, de ilyet akkor sem tapasztaltam még soha. 1 hétig egy tüdőbajos barátnömnél voltam, nem fertőző, veleszületett cisztás fibrózis. Mellettem mindenféle asztmás sprayeket meg párásított antibiotikumot inhalált. Nem volt bajom akkor, de mi ha most jött ki? Árthatott vmit? Ez csal hipotézis, elfelejtettem megemlíteni az ügyeleten ezt. Most egy kicsit megint nehezebben lélegzek.
2019. nov. 4. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Az nem fertőző. Csak pánik! Túl sokat aggódsz hülyeségek miatt, amivel mások nem foglalkoznak, hanem leszarják. Tedd te is ezt és megszűnik minden problémád, a pánik is!
2019. nov. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!