Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Amónia szag érzékelése az...

Amónia szag érzékelése az egyik orrban, okozhattja arcüregyulladás?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy az egyik fogam bevan gyulladva és feltételezem rá ment az arcüregemre, pár napja volt sárgás-zöldes orrváladék, de aztán elmúllt, de reggelre dugult orral kelek, valamit néha fájdogál a fejem. Láz, vagy hőemelkedésem nincsen.

Azonban azon az oldalon észre vettem a napokban, hogy nem minden szagot illetően, de általában amónia szerű szagot érzek, ha hirtelen megcsap pl. A mikróból kiszedett étel illata, vagy gőze, és ezt csak az érintett orrnyílásomon.

Valaki tapasztalt már ilyet?



2021. jan. 24. 22:56
 1/4 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Az orrban lévô ammònia szaga gyakran progressziv patològiàt jelez! Ez a tûnet ritka! Hogyan alakul ki ilyen szag? Az emberi immunrendszer mindig örködik és folyamatosan harcol a baktériumok és virusok ellen, amellyek bejutottak a testbe. Ennek soràn specifikus immunvàlasz keletkezik a kòrokozòra. Muszàj el menned orvoshoz, mielött még nagyobb bajod fog történni!
2021. jan. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Szerintem, sőt biztos vagyok abban, hogy a fogamról van ez az egész. Csak bevallom eléggé félek elmenni az orvoshoz.
2021. jan. 31. 00:10
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt szeretném még megkérdezni tőled, hogy miféle komolyabb bajom?
2021. jan. 31. 00:30
 4/4 Angel3000 ***** válasza:
Mielött még arcûreggyulladàs lép fel, az màr egy komoly baj!
2021. jan. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!