Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gombóc érzés, nehéz és kicsit...

Gombóc érzés, nehéz és kicsit fájó nyelés - lehet a kihúzott fogamtól?

Figyelt kérdés
5 napja húzták ki az egyik rágófogam. Nagyon nagy volt a gyökere, olyan szinten vérzett utána pár órával, hogy majdnem összevarrták. Azóta jobb a helyzet, elkezdett begyógyulni. Legalábbis így hittem. Tegnap óta elég erős sugárzó fájdalmat érzek mind a két fülemben, a fog helye csak kicsit fáj, nyomásra viszont eléggé. Ma már furcsa íze is van a számnak, a nyelvem felmaródott ott, ahol a fog helye van. Fehéres dolog is borítja a fog helyét, bár olvastam hogy az nem feltétlen rossz. Mindemellett van egy nyelési nehézségem, enni még tudok, de gombócot érzek a torokban.. ami fura, hogy fáj is, egyszerre a fülem lüktetésével. Kicsit olyan érzésem van tőle mintha nem kapnék levegőt. Alapvetően reflux beteg vagyok, volt már hasonló panaszom régebben így nem zárom ki a pszichés-reflux okot, de ez sokkal rosszabb mint eddig bármikor:( lehet ez a fogamtól, esetleg gyulladás következtében? Fordult elő valakivel bármi hasonló? Ma visszamegyek a fogorvoshoz valószínűleg, de minden tapasztalat érdekelne, nagyon ideges vagyok miatta:( köszönöm

2021. jan. 26. 05:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló tüneteim vannak. Én refluxra gyanakszom.

Kihúzott fog helye okozhat e ilyen tüneteket azt nem tudom. Gyulladt fog elvileg tud kisugárzó fájdalmat produkálni. Amit érezhetsz a torkodban

2021. jan. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!