Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihúzott bölcsesség fog helye...

Kihúzott bölcsesség fog helye meddig vérzik?

Figyelt kérdés
Kedd este húztak ki, meg most is ha kopok picit Veres kezdek felni, hogy elverzek.

2020. nov. 6. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugye nem szivogatod? Nem kéne véreznie, max néha picit szivárognia. Összevarrták (bölcsességfog-műtét volt), vagy csak kihúzták? Ha rendesen vérzik, akkor én betelefonálnék ma az orvosomhoz.
2020. nov. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nagy a seb akkor az még belefér ha néha picit szivárog vagy enyhén véres a köpet. 3 bölcsességfogamat húzták ki és nekem is szivárgott még 3. nap is. Hívtam a dokit azt mondta ez normális hisz nagy és mély volt a seb,így tisztul.

Ha erős a vérzés akkor hívd a dokit.

2020. nov. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem erős vérzés picit szivárog vagyis néha érzem. Dehogy szivogatom, am rendesen húzta ki mert kint volt, de nagyon nagy fog volt.
2020. nov. 6. 08:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha rettegsz hogy ettol elverzel, akkor legkozelebb ne fogorvoshoz menj hanem pszichiaterhez.
2020. nov. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. A szájban folyamatosan nedvesség van köszönhetően a nyálnak,ott nem fog egy-kettőre begyógyulni a seb.Egyrészt mert mély,másrészt mert nedves közeg. A lábadon pl amit levegő ér ugye, elég hamar varr képződik, na ez itt nem lehetséges ezért szivárog jóval tovább. Nekem ferdén nőtt 2 bölcsesség fog is,így 2x akkora volt a seb mint másnál.Ne aggódj,húzódik az össze de ez idő.
2020. nov. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2-3 napig vérezhet. Teljesen normális.
2020. nov. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!